forumnju na kartęofertaprzejscie Orange Karta na NJU karta

przejscie Orange Karta na NJU karta

 

przejscie Orange Karta na NJU karta (2016-10-30 11:47)

Witam,
Ile trwa przeneisienie z karty Orange na karte Nju. Rozummiem, ze tu nie obowiazuje oczekiwanie kilka dni na kuriera bo nie podpisuje umowy.
I trwa to wirtualnie kilka godzin ?

~m@riusz

 

przejscie Orange Karta na NJU karta (2016-10-30 18:47)

Jak kiedyś przechodziłem z Orange na kartę do Nju na kartę za pomocą SMS-a to samo przejście trwało ok. kilkudziesięciu sekund od wysłania SMS-a.
Natomiast potem jeszcze była potrzebna interwencja działu technicznego, bo choć byłem w Nju to ciągle miałem dostępne usługi z Orange np. promocyjny pakiet złotówek, których w Nju nie ma i nie działała mi prawidłowo usługa po wieki itp.
Być może teraz tego typu błędy zostały wykluczone ale warto mieć to na uwadze, że system może czasem psikusa sprawić. Sugeruję też odczekać pełen dzień na ewentualne odświeżenie danych w systemie, zanim w pełni zaczniemy korzystać z oferty Nju.

[edytowane przez nju_klient o 18:49 w dniu 2016-10-30]
 

przejscie Orange Karta na NJU karta (2016-11-01 10:41)

Dzięki za info. Faktycznie przejście trwało nie dłużej niż 5 minut.
Bez żadnych problemów.
 

 

przejscie Orange Karta na NJU karta (2016-11-10 13:47)

Czy przy przejściu z Orange na kartę do Nju na kartę przechodzą również środki czy konto się zeruje?

~magu

 

przejscie Orange Karta na NJU karta (2016-11-10 15:56)

to jest odpowiedź na post:

Czy przy przejściu z Orange na kartę do Nju na kartę przechodzą również środki czy konto się zeruje?




-  przejscie z orange na karte na nju na karte poprzez sms trwa kilka minut

- środki jakie masz w orange na karte przepadają a po przejsciu na nju masz 0 zł na koncie, wiec najlepiej przechodzic wtedy kiedy bedąc w orange na karte masz na karcie np 1 zł lub 2 zł

~helmut

 

przejscie Orange Karta na NJU karta (2016-11-10 15:58)

dodam ,ze przechodziłem 4 dni temu z orange na karte do nju na karte

~helmut

odpowiedź

przejscie Orange Karta na NJU karta | ~m@riusz (30.10.2016, 11:47)

Witam,
Ile trwa przeneisienie z karty Orange na karte Nju. Rozummiem, ze tu nie obowiazuje oczekiwanie kilka dni na kuriera bo nie podpisuje umowy.
I trwa to wirtualnie kilka godzin ?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników