forumnju na kartęusługiUtracone środki na koncie - czy można odzyskać?

Utracone środki na koncie - czy można odzyskać?

 

Utracone środki na koncie - czy można odzyskać? (2016-11-02 14:14)

Witam.
Posiadam taryfę PoWieki i o 6 dni przegapiłem z odesłaniem SMS-a utrzymaniowego.
Czy jest szansa na odzyskanie utraconych środków ?

~luk

 

Utracone środki na koncie - czy można odzyskać? (2016-11-03 17:16)

@~luk
regulaminowo szansy nie masz żadnej, a na dobrą wolę korpo bym nie liczył.
Ale kto pyta nie błądzi, więc w teorii wszystko jest możliwe ;)

Kiedyś w Orange spóźniłem się 1 dzień i 200zł poszło w kosmos, niestety nikt nie przychylił się do mojej prośby ale nie miałem o to do nikogo pretensji, bo formalnie operator był czysty, a wina była po mojej stronie.

Dlatego teraz unikam tworzenia skarbonek w ofertach na kartę, aby w razie czego nie być stratnym skumulowanych środków.

 

Utracone środki na koncie - czy można odzyskać? (2016-11-04 09:51)

@~nju_klient
Oni też regulaminowo nie postąpili, bo w/g regulaminu jeśli w terminie nie odpowiem na te SMS-y utrzymaniowe, to następuje utrata numeru i środków na koncie. Jeśli numeru nie zablokowali, to nie powinni też kasować środków na koncie. 

 

Utracone środki na koncie - czy można odzyskać? (2016-11-04 10:08)

@luk
źle interpretujesz regulamin.
Podstawą utraty środków jest brak reakcji na SMS w wyznaczonym terminie, czy też brak doładowania, a nie to czy numer został deaktywowany, czy też nie.

Jeśli nie zachowasz wskazanego terminu to środki tracisz z automatu, w teorii numer również ale w praktyce masz jeszcze trochę czasu na reakcję, aby zachować chociaż sam numer.

Uważałbym jednak z tzw. złotymi numerami, bo jest to prosta droga do ich utraty.

[EDIT]
Jak potrzebujesz kartę SIM jako "leżak szufladowy" to są do tego celu zdecydowanie lepsze sieci niż Nju.

[edytowane przez nju_klient o 10:11 w dniu 2016-11-04]
 

Utracone środki na koncie - czy można odzyskać? (2017-07-16 11:51)

Przeciez ta taryfa, sposob przedstawiania oferty lezy na pograniczu zlodziejstwa i oszustwa.
Pisze sie, ze konto "na wieki" a jednak okazuje sie, ze w przeciagu 6 miesiecy trzeba doladowac. I prosze mi nie mowic ze trzeba czytac to co w warunkach umowy. Zreszta w tym przypadku nie ma umowy. W ten sposob mozna sprzedac wszystko. Idzemy do sklepu i sprzedawca mowi to "kolorowy TV" idziemy do domu i okazuje sie, ze czarno bialy. Reklamujemy i sprzedawca nam mowi, ze jak bys przeczytal w instrukcji dokladnie to dowiedzialbys, ze jest czarno-bialy.

~karoln

odpowiedź

Utracone środki na koncie - czy można odzyskać? | luk (04.11.2016, 09:51)

@~nju_klient
Oni też regulaminowo nie postąpili, bo w/g regulaminu jeśli w terminie nie odpowiem na te SMS-y utrzymaniowe, to następuje utrata numeru i środków na koncie. Jeśli numeru nie zablokowali, to nie powinni też kasować środków na koncie. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników