forumnju z rachunkiemusługiZgubiona karta - wymiana karty

Zgubiona karta - wymiana karty

 

Zgubiona karta - wymiana karty (2016-10-26 13:55)

Witam,
karta nju mobile została zagubiona i potrzebuje ją wymienić, do tego celu potrzebuje się zalogować do portalu. Ale żeby założyć konto na portalu potrzebuje wpisać kod, który otrzymam sms (ale nie mogę go otrzymać bo karta jest nieaktywna\ zgubiona). Proszę o podpowiedź jak to zrobić? Może jest jakiś numer do obsługi klienta, żeby to załatwić telefonicznie.

~uzytkownik87

 

Zgubiona karta - wymiana karty (2016-10-26 16:04)

...widzisz i nie grzmisz.
BOK/BOA jest dostępne z dowolnego telefonu pod numerem +48 690 610 610 lub z numeru Nju pod numerem skróconym *610.

Powyższe dane masz podane na stronie głównej njumobile.pl ale jakimś cudem tego nie mogłeś znaleźć za to z pomocą innego cudu potrafiłeś wejść na forum i napisać posta ;)

 

Zgubiona karta - wymiana karty (2016-10-26 17:00)

ciekawe... bo pierwsze co zrobiłem to zadzwoniłem pod ten numer. Niestety żadna z opcji nie odpowiada na moje zapotrzebowanie, a nawet wybierając dowolną, żeby się połączyć z "doradcą" to nie ma takiej możliwości......

~uzytkownik87

 

Zgubiona karta - wymiana karty (2016-10-26 23:23)

Jeśli opcja nie odpowiada to wybierasz tę najwłaściwszą albo dowolną byleby uzyskać połączenie, w razie potrzeby przekierują do odpowiedniego działu ale w Nju jest chyba jeden dział od wszystkiego ;)
Kilka razy miałem okazję rozmawiać z konsultantem, zawsze dzwoniąc z numeru z innej sieci na 690610610 i nie miałem problemu z połączeniem z konsultantem.
Chyba, że w ciągu ostatniego miesiąca diametralnie zmienili MENU systemu IVR, w co wątpię.

odpowiedź

Zgubiona karta - wymiana karty | ~uzytkownik87 (26.10.2016, 13:55)

Witam,
karta nju mobile została zagubiona i potrzebuje ją wymienić, do tego celu potrzebuje się zalogować do portalu. Ale żeby założyć konto na portalu potrzebuje wpisać kod, który otrzymam sms (ale nie mogę go otrzymać bo karta jest nieaktywna\ zgubiona). Proszę o podpowiedź jak to zrobić? Może jest jakiś numer do obsługi klienta, żeby to załatwić telefonicznie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników