forumnju na kartęusługiZablokowany numer

Zablokowany numer

 

Zablokowany numer (2016-10-29 18:38)

Witam mam pewien problem, dzielę numer z mama, tzn. Nju dodatkowy i od jakiegoś czasu jak do niej dzwonię słyszę sygnał, że jest zajęte i nie mogę się dodzwonić. Gdy sprawdziłam telefon mamy okazało się, że mój numer jest u niej zablokowany - taki komunikat pojawia się u niej na wyświetlaczu.. nie wiem jak to się stało i jak można rozwiązać ten problem? Może ktoś pomoże :-)

 

Zablokowany numer (2016-10-30 09:46)

Naprawione :-D

~gość1477817189047

 

Zablokowany numer (2016-10-30 18:41)

Brawo, grunt, że dałaś sobie radę :)
Warto zapamiętać, bo jeszcze nie raz jakiś numer może trafić na czarną listę.

Dla innych wyjaśniam, że sieć Nju nie blokuje losowo wybranych numerów lecz jak już to klient może sam zablokować dany numer w ustawieniach swojego telefonu, bo sporo telefonów ma taką "czarną listę" i połączenia z takich numerów będą automatycznie odrzucane przez ten konkretny aparat.

odpowiedź

Zablokowany numer | aga2234 (29.10.2016, 18:38)

Witam mam pewien problem, dzielę numer z mama, tzn. Nju dodatkowy i od jakiegoś czasu jak do niej dzwonię słyszę sygnał, że jest zajęte i nie mogę się dodzwonić. Gdy sprawdziłam telefon mamy okazało się, że mój numer jest u niej zablokowany - taki komunikat pojawia się u niej na wyświetlaczu.. nie wiem jak to się stało i jak można rozwiązać ten problem? Może ktoś pomoże :-)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 1 zalogowanych użytkowników