forumnju na kartęusługinie zarejestrowano sieci

nie zarejestrowano sieci

 

nie zarejestrowano sieci (2016-10-19 15:31)

Witam
mam pytanie zakupiłem karte sim i używałem ją jakiś czas, na koncie było 40zł  (po doładowaniach uzyskałem konto bezterminowe), odłożyłem karte do szuflady  i używałem innego numeru, teraz po ok roku wkładam do telefonu zeby ją użyć i karta jest nie aktywna, dlaczego tak jest skoro konto było bezterminowe.

~dexik

 

nie zarejestrowano sieci (2016-10-19 17:51)

Jak nie czytałeś regulaminu usługi "po wieki" zanim skorzystałeś z tej oferty to teraz jesteś zaskoczony.

Widzę, żę aktualny regulamin z 2016 roku wywala błąd 404 i tylko działają archiwalne ale w skrócie usługa ta oznacza, że raz na pół roku musisz zrobić doładowanie albo odpisać na SMS-a, który dostaniesz od operatora.
Jeśli nie odpiszesz naz tego SMS-a to wkrótce numer leci do kasacji.
Skoro przypomniałeś sobie o numerze po ok. roku to od dobrych kilku miesięcy Twój numer jest już historią.

odpowiedź

nie zarejestrowano sieci | ~dexik (19.10.2016, 15:31)

Witam
mam pytanie zakupiłem karte sim i używałem ją jakiś czas, na koncie było 40zł  (po doładowaniach uzyskałem konto bezterminowe), odłożyłem karte do szuflady  i używałem innego numeru, teraz po ok roku wkładam do telefonu zeby ją użyć i karta jest nie aktywna, dlaczego tak jest skoro konto było bezterminowe.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

189 gości i 0 zalogowanych użytkowników