forumnju z rachunkiemofertaUsunięcie konta abonenta na njumobile.pl

Usunięcie konta abonenta na njumobile.pl

 

Usunięcie konta abonenta na njumobile.pl (2016-09-17 22:19)

Mam nju z rachunkiem. Czy jak usunę swoje swoje konto na njumobile.pl to będzie oznaczało wypowiedzenie umowy, rezygnację z usług czy coś innego ?

~radek

 

Usunięcie konta abonenta na njumobile.pl (2016-09-18 09:15)

Nie. Wypowiedzenie pisemnie z danymi i wlasnorecznym podpisem nalezy wyslac jesli chcesz zakonczyc umowe. 

 

Usunięcie konta abonenta na njumobile.pl (2016-09-18 10:54)

Usuwając konto w panelu www to rezygnujesz tylko z zarządzania swoim kontem przez internet, a umowa nadal obowiązuje.

Jak pisał s-krobek musisz wysłać pisemne wypowiedzenie umowy albo zlecić przeniesienie numeru do innej sieci, wówczas nowy operator w Twoim imieniu załatwi wypowiedzenie i przeniesienie numeru.

Wypowiedzenie umowy to standardowo miesiąc ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego a w przypadku przeniesienia numeru możesz zlecić przejście z tzw. 1 dzień roboczy bez okresu wypowiedzenia jeśli chcesz jak najszybciej opuścić nju.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Usunięcie konta abonenta na njumobile.pl (2019-08-25 18:58)

Jak usunąć nieczynne od lat konto z portalu?

~gość1566752317988

 

Usunięcie konta abonenta na njumobile.pl (2019-08-25 19:25)

to jest odpowiedź na post:

Jak usunąć nieczynne od lat konto z portalu?




Aby usunąć swoje konto na portalu www.njumobile.pl, zaloguj się na swoje konto, wybierz zakładkę Moje konto, następnie Mój profil, potem Moje dane (wymagana autoryzacja) i wybierz Usuń konto. 

 

Usunięcie konta abonenta na njumobile.pl (2021-05-18 18:35)

to jest odpowiedź na post:




Aby usunąć swoje konto na portalu www.njumobile.pl, zaloguj się na swoje konto, wybierz zakładkę Moje konto, następnie Mój profil, potem Moje dane (wymagana autoryzacja) i wybierz Usuń konto. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1621353335413

odpowiedź

Usunięcie konta abonenta na njumobile.pl | ~radek (17.09.2016, 22:19)

Mam nju z rachunkiem. Czy jak usunę swoje swoje konto na njumobile.pl to będzie oznaczało wypowiedzenie umowy, rezygnację z usług czy coś innego ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników