forumnju z rachunkiemusługidodatkowy internet

dodatkowy internet

 

dodatkowy internet (2016-10-13 13:30)

ma nr z rachunkiem za 19 zł (dla dziecka), chciałam kupić ten wiekszy "abonament" jednak pani przez tel mówiła, że lepiej zostac na tych 19 i dokupić ten dodatkowy pakiet internetu, tylko sęk w tym, że nie widze nigdzie nr zeby włączyć ten dodatkowy internet, help jak to zrobic , dzieki za odp

~oliwka

 

dodatkowy internet (2016-10-13 13:37)

Proszę wejsci na "MOJA OFERTA" . No dole będą "polecane usługi" . Tam powinno być "pakiet internet cykl"

 

dodatkowy internet (2016-10-14 01:41)

@~oliwka
Jeśli chodzi o zwykły pakiet dodatkowego netu to w zakładce MOJE KONTO - USŁUGI jest miejsce do włączania dodatkowych usług w tym dodatkowych pakietów.

Tylko, że 350MB to koszt 5zł, więc IMO mało atrakcyjne.
W przypadku usługi Rozmowy i internet to za 19zł masz połączenia na komórki + 1GB + np. pakiet 350MB za 5zł i masz razem 24zł.

Za to w usłudze Wszystko komórkowe za 29zł, czyli za dodatkowe 5zł (24+5=29) masz połączenia na komórki + SMS/MMS + 10GB, więc jeśli potrzeba więcej netu to lepiej wybrać ofertę Wszystko komórkowe za 29zł.

odpowiedź

dodatkowy internet | ~oliwka (13.10.2016, 13:30)

ma nr z rachunkiem za 19 zł (dla dziecka), chciałam kupić ten wiekszy "abonament" jednak pani przez tel mówiła, że lepiej zostac na tych 19 i dokupić ten dodatkowy pakiet internetu, tylko sęk w tym, że nie widze nigdzie nr zeby włączyć ten dodatkowy internet, help jak to zrobic , dzieki za odp
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 2 zalogowanych użytkowników