forumnju z rachunkiemusługiOferta nju bazz - cena za SMS

Oferta nju bazz - cena za SMS

 

Oferta nju bazz - cena za SMS (2016-09-19 14:29)


<span >Witam,
<span >mam ofertę (z rachunkiem) nju bazz, w której cennik wygląda następująco:<span >P<span >odstawowe ceny za korzystanie z usług w kraju to: 19gr<span >/min; <span >9gr<span > /SMS; <span >19gr<span > /MMS; <span >19gr<span > /1 MB
<span >

<span >Wysłałem dziś jednego SMSa na numer z sieci Orange (wysłałem go u nas w kraju) i nie kosztował on wcale 9 gr, a 36 gr. Dlaczego wiadomość tekstowa została policzona stawką 36 gr?
<span >

<span >Proszę o odpowiedź, bo tego nie rozumiem i nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na moje pytanie.

 

Oferta nju bazz - cena za SMS (2016-09-19 21:02)

Używajac polskich znak?w znacznie szybciej wykorzystuje sie ilosc liter dostepnych w jednym sms. Piszac np litere "ą" ze 160 znakow dostepnych robi sie przypuscmy nagle 30. Sprawdz czy nie policzone masz jako 4 sms-y swojej wiadomosci.

 

Oferta nju bazz - cena za SMS (2016-09-20 08:01)

Masz rację. Nie wiedziałem o tym, ale już wiem jak uniknąć tego w przyszłości. Dziękuję za pomoc.

 

Oferta nju bazz - cena za SMS (2016-09-20 10:02)

Jak się ma nielimitowane sms jak ja to nie patrzę na pl znaki. Piszę ęąćżź.....


Co z tego ze wysyłam 3 czy 9 sms,,,,, Wali mnie to.

odpowiedź

Oferta nju bazz - cena za SMS | babol (19.09.2016, 14:29)


<span >Witam,
<span >mam ofertę (z rachunkiem) nju bazz, w której cennik wygląda następująco:<span >P<span >odstawowe ceny za korzystanie z usług w kraju to: 19gr<span >/min; <span >9gr<span > /SMS; <span >19gr<span > /MMS; <span >19gr<span > /1 MB
<span >

<span >Wysłałem dziś jednego SMSa na numer z sieci Orange (wysłałem go u nas w kraju) i nie kosztował on wcale 9 gr, a 36 gr. Dlaczego wiadomość tekstowa została policzona stawką 36 gr?
<span >

<span >Proszę o odpowiedź, bo tego nie rozumiem i nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na moje pytanie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników