forumnju z rachunkiemofertaKod PIN w karcie SIM

Kod PIN w karcie SIM

 

Kod PIN w karcie SIM (2016-09-25 09:24)

Witam 
przeniosłem nr z innej sieci do NJU nic w tym dziwnego nie ma poza kodem PIN wymaganym do połączenia z internetem, sprawy nie ma przy karcie SIM w telefonie lub modemie, tam można wymagany PIN wpisać, utrudnienie jest przy włożeniu modemu do routera, karta sim jeśli tak to można napisać, oczekuje na podanie PIN, jak można obejść ww problem, może jest opcja wyłączenia PIN w końcu ma ona(karta SIM) służyć do internetu mobilnego nie do telefonu. Może ma ktoś z was podobny problem i rozwiązał go, proszę o informację. 


Dzięki

 

Kod PIN w karcie SIM (2016-09-25 10:01)

Pin w nju to problem. Poczekaj z 6 miesięcy bo nju wprowadza karty bez sim. Wymienisz se.

 

Kod PIN w karcie SIM (2016-09-25 11:51)

to jest odpowiedź na post:

Pin w nju to problem. Poczekaj z 6 miesięcy bo nju wprowadza karty bez sim. Wymienisz se.




temat zamknięty - po telefonie do BOA kartę bez PIN podeślą podobno w 48H

 

Kod PIN w karcie SIM (2016-11-02 21:08)

dziś otrzymałem takowa kartę i właśnie wysłałem odstąpienie od umowy. pomoc techniczna informuje, iż wymieni mi kartę na bez pinową ale za 25 zł

 

Kod PIN w karcie SIM (2016-11-03 17:06)

@zez
od 15 września 2016r. nowe karty SIM bez wymuszonego PIN są w Nju internetowym.
Do Nju z rachunkiem trafią pewnie dopiero po kilku miesiącach.
Osobiście spodziewałbym się ich najwcześniej w grudniu albo na początku nowego roku.

Jeśli brak wymuszonego PIN jest dla Ciebie kluczową funkcjonalnością to pozostaje tylko wypowiedzenie i ewentualnie powrót gdy inni potwierdzą na forum, że otrzymują nowe karty SIM bez PIN.

Można by próbować w inny sposób ale dla mnie walka z korpo o brak PIN na karcie SIM to trochę jak walka z wiatrakami.

[edytowane przez nju_klient o 17:08 w dniu 2016-11-03]

odpowiedź

Kod PIN w karcie SIM | gość1474788296109 (25.09.2016, 09:24)

Witam 
przeniosłem nr z innej sieci do NJU nic w tym dziwnego nie ma poza kodem PIN wymaganym do połączenia z internetem, sprawy nie ma przy karcie SIM w telefonie lub modemie, tam można wymagany PIN wpisać, utrudnienie jest przy włożeniu modemu do routera, karta sim jeśli tak to można napisać, oczekuje na podanie PIN, jak można obejść ww problem, może jest opcja wyłączenia PIN w końcu ma ona(karta SIM) służyć do internetu mobilnego nie do telefonu. Może ma ktoś z was podobny problem i rozwiązał go, proszę o informację. 


Dzięki
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników