forumnju na kartęofertaCzy można przedłużyć ważność bonusu za rejestracje numeru ?

Czy można przedłużyć ważność bonusu za rejestracje numeru ?

 

Czy można przedłużyć ważność bonusu za rejestracje numeru ? (2016-10-04 20:14)

Witam jak w temacie. Moje pytanie jest takie czy można przedłużyć ważność bonusu za rejestracje numeru ? np. tak jak w play wykupując dodatkowe pakiety które przedłużają ważność bonusu za rejestracje numeru.

 

Czy można przedłużyć ważność bonusu za rejestracje numeru ? (2016-10-06 01:07)

Od dawna nie mam pre-paida w Nju ale o ile mi wiadomo to Nju nie oferuje żadnego pakietu, który pozwalałby przedłużyć ważność bonusu.
Dlatego są tacy hojni i dają go, bo wiedzą, że mało kto go w praktyce wykorzysta, a marketingowo ładnie wygląda.

 

Czy można przedłużyć ważność bonusu za rejestracje numeru ? (2017-02-01 13:19)

dostałam informację, że mam BONUS i na tym koniec. Zero na koncie. Biuro obsługi klienta w ciągu 30 dni odpowie mi na moją reklamacje. Czyli Njumobile/Orange NIE SĄ GODNI ZAUFANIA.      

~katarzyna

odpowiedź

Czy można przedłużyć ważność bonusu za rejestracje numeru ? | gość1475604849874 (04.10.2016, 20:14)

Witam jak w temacie. Moje pytanie jest takie czy można przedłużyć ważność bonusu za rejestracje numeru ? np. tak jak w play wykupując dodatkowe pakiety które przedłużają ważność bonusu za rejestracje numeru.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników