forumnju na kartęofertaPrzepraszamy. Funkcjonalność nie jest w tej chwili dostępna. Prosimy spróbuj później.

Przepraszamy. Funkcjonalność nie jest w tej chwili dostępna. Prosimy spróbuj później.

 

Przepraszamy. Funkcjonalność nie jest w tej chwili dostępna. Prosimy spróbuj później. (2016-09-23 18:29)

Hej. Z góry przepraszam, jeśli to pytanie jest idiotyczne, ale nie miałem do czynienia z ofertami na kartę nigdy, zawsze abonament. 

Kupiłem w salonie Oragne starter do Nju za 4 zł. Zarejestrowałem kartę w punkcie. Włożyłem do telefonu - przyszedł sms, że aktywowano. Wchodze na stronę i chcę włączyć usługę "Wszystko komórkowe w nju na kartę" - jak jest na stronie, włączenie jest darmowe. Niestety po kliknięciu aktywuj mam komunikat " Przepraszamy. Funkcjonalność nie jest w tej chwili dostępna. Prosimy spróbuj później. " I chodzi o to, że najpierw muszę doładować za 30 zł (mam na koncie te 4 zł na start) czy o co chodzi. Może mi ktoś to wytłumaczyć krok po kroku ? :/

~cetyk

 

Przepraszamy. Funkcjonalność nie jest w tej chwili dostępna. Prosimy spróbuj później. (2016-09-23 20:52)

Wyglada na to ze usluga  dziala tylko w opcji z rachunkiem.

odpowiedź

Przepraszamy. Funkcjonalność nie jest w tej chwili dostępna. Prosimy spróbuj później. | ~cetyk (23.09.2016, 18:29)

Hej. Z góry przepraszam, jeśli to pytanie jest idiotyczne, ale nie miałem do czynienia z ofertami na kartę nigdy, zawsze abonament. 

Kupiłem w salonie Oragne starter do Nju za 4 zł. Zarejestrowałem kartę w punkcie. Włożyłem do telefonu - przyszedł sms, że aktywowano. Wchodze na stronę i chcę włączyć usługę "Wszystko komórkowe w nju na kartę" - jak jest na stronie, włączenie jest darmowe. Niestety po kliknięciu aktywuj mam komunikat " Przepraszamy. Funkcjonalność nie jest w tej chwili dostępna. Prosimy spróbuj później. " I chodzi o to, że najpierw muszę doładować za 30 zł (mam na koncie te 4 zł na start) czy o co chodzi. Może mi ktoś to wytłumaczyć krok po kroku ? :/
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 2 zalogowanych użytkowników