forumnju z rachunkiemofertaDlaczego nękacie klientów ciągłymi telefonami ??!!!!

Dlaczego nękacie klientów ciągłymi telefonami ??!!!!

 

Dlaczego nękacie klientów ciągłymi telefonami ??!!!! (2016-09-19 13:32)

Witam  jestem w sieci orange na kartę jestem z niej zadowolony, od ponad miesiąca nju mobile wydzwania do mnie codziennie oferując mi przejscie do nju.
Za każdym informuje ze nie jestm zainteresowany i proszę by zaprzestali dzwonić niestety nic to nie pomaga dzwonicie jak barany dzień w dzień to samo czy was tam pojebało nie rozumiecie grzecznie ze ktoś nie chce korzystać z tej usługi.  Co mam zrobić byście przestali wydzwaniać zrezygmować z orange i przejśc do plusa lub t-mobile czy zgłosić sprawe do prokuratury o nękanie, a może zacząc ubliżać waszym tępym konsultantą co dzwonią ??

~cociętoobchodzi

 

Dlaczego nękacie klientów ciągłymi telefonami ??!!!! (2016-09-19 15:26)

wystarczy powiedzieć ze NIE WYRAŻA P/P ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH i tyle starczy , każda firma ma swoje bazy klientów którzy nie zdając sobie sprawy ale wyrażają taka zgodę i potem pretensje ze się dzwoni , prokuratura tu nic nie pomoże rozmowy są nagrywane i każdy klient wyraża zgodę wiec takie firmy mają przewagę

~nick

 

Dlaczego nękacie klientów ciągłymi telefonami ??!!!! (2016-09-23 13:40)

Nie prawda, ja przy debilnej rejestracji nie wyraziłam zgody na żadne oferty marketingowe, ani żadne inne, a mimo to dwa dni później tel. dzwonił non-stop i nie tylko to orange, ale także różni złodzieje z ofertami... Już lepiej nie mieć telefonu!

~benita

 

Dlaczego nękacie klientów ciągłymi telefonami ??!!!! (2016-09-24 14:46)

Obecnie kupując nowe aktywacje zauważam tendencję do spamowania takich numerów, bo część z nich to zapewne numery z odzysku, które mogły być już używane przez kogoś innego jako np. numer tymczasowy itp., więc dzisiaj trudno o numer dziewiczo nowy.

Sam doświadczyłem to na jednym nowym numerze z Nju z rachunkiem, dostając marketingowe SMS-y, potem na nowym numerze w T-Mobile od pierwszego dnia aktywacji miałem wielokrotne telefony z firmy windykacyjnej.
T-Mobile jako operator umywał od tego ręce Twierdząc, że to nowa aktywacja, nie dają numeru używanego, a jak chcę zmienić numer to odpłatnie, zgodnie z ich cennikiem.
W Plusie też nowa aktywacja i od początku co kilka dni numer też jest spamowany SMSami z serwisów premium z podnieconymi panienkami itp.

odpowiedź

Dlaczego nękacie klientów ciągłymi telefonami ??!!!! | ~cociętoobchodzi (19.09.2016, 13:32)

Witam  jestem w sieci orange na kartę jestem z niej zadowolony, od ponad miesiąca nju mobile wydzwania do mnie codziennie oferując mi przejscie do nju.
Za każdym informuje ze nie jestm zainteresowany i proszę by zaprzestali dzwonić niestety nic to nie pomaga dzwonicie jak barany dzień w dzień to samo czy was tam pojebało nie rozumiecie grzecznie ze ktoś nie chce korzystać z tej usługi.  Co mam zrobić byście przestali wydzwaniać zrezygmować z orange i przejśc do plusa lub t-mobile czy zgłosić sprawe do prokuratury o nękanie, a może zacząc ubliżać waszym tępym konsultantą co dzwonią ??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników