forumstrona www, moje kontomoje kontoNie moge sie zarejestrowac.

Nie moge sie zarejestrowac.

 

Nie moge sie zarejestrowac. (2016-09-17 10:52)

Witam


Od kilku dni nie moge sie zarejestrowac u was (przenioslem numer od innego operatora), przy probie rejestracji po wpisaniu numeru telefonu wyskakuje mi komunikat Nie udało się zakończyć procesu. Prosimy spróbuj ponownie za chwilę.
Nie powiem zeby to byl dobry start w waszej sieci...

~janniejan

 

Nie moge sie zarejestrowac. (2016-10-05 16:59)

Witam, mam identyczną sytuację. Czy udało się coś zdziałać?

~gość1475679548917

 

Nie moge sie zarejestrowac. (2016-10-06 01:01)

Jak zadzwonisz do BOK to oni może sprawdzą co jest nie tak i dostaniesz odpowiedź w czym tkwi problem.
Ja takiego problemu nie doświadczyłem na swoich numerach, więc nawet nie mam dla Ciebie sugestii, czy podpowiedzi.
Chyba, że ~janniejan poda Ci jak rozwiązał swój problem, o ile nadal zagląda na forum.

 

Nie moge sie zarejestrowac. (2016-10-07 00:09)

Ja mam podobny problem? Czy udalo sie to jakos rozwiazac?

~zabo

 

Nie moge sie zarejestrowac. (2016-10-10 09:29)

kuchnia u mnie to samo. nie mogę sie zarejestrować, pinu z karty się nie da zdjąć..... nieciekawie zaczyna sie współpraca....

~luk

 

Nie moge sie zarejestrowac. (2016-10-10 11:14)

@~luk
Jeśli masz kartę SIM z blokadą zdjęcia PIN to nic nie zrobisz.
W niedalekiej przyszłości w ofertsach głosowych powinny być nowe karty usimMC z możliwością zdjęcia blokady PIN. Aktualnie takie karty są w ofertach internetowych np. Nju Internetowy.

Jak przeniosłeś numer od innego operatora i minęło kilka dni, a w kwestii rejestracji nadal jest bez zmian to kontaktuj się z BOK.

[edytowane przez nju_klient o 11:14 w dniu 2016-10-10]
 

Nie moge sie zarejestrowac. (2016-10-17 16:09)

Podpinam się pod problem. Mam dokładnie taki sam komunikat, i również przeszedłem z innej sieci.

~nero93

odpowiedź

Nie moge sie zarejestrowac. | ~janniejan (17.09.2016, 10:52)

Witam


Od kilku dni nie moge sie zarejestrowac u was (przenioslem numer od innego operatora), przy probie rejestracji po wpisaniu numeru telefonu wyskakuje mi komunikat Nie udało się zakończyć procesu. Prosimy spróbuj ponownie za chwilę.
Nie powiem zeby to byl dobry start w waszej sieci...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

67 gości i 1 zalogowanych użytkowników