forumstrona www, moje kontomoje kontoProblem z b. szybkim rozładowaniem baterii przez sieć komórkową

Problem z b. szybkim rozładowaniem baterii przez sieć komórkową

 

Problem z b. szybkim rozładowaniem baterii przez sieć komórkową (2016-09-14 10:13)

Zdarza się co jakiś czas, że rozładowuje mi się telefon w ciągu 12 godzin lub szybciej (normalnie bateria wytrzymuje 2-3 dni) przy czym nie są włączone dane ani wifi, ani też z niego nie korzystam gdyż bywa tak w nocy. Sprawdzam w telefonie, który element zużywa najwięcej energii i okazuje się że Komórka tzn.użycie baterii przez sieć komórkową. Czy to znaczy, że działanie sieci rozładowuje mi telefon czy mam niesprawny aparat? Czy komuś zdarza się coś podobnego? (aparat LG spirit). Jak działa u was GPS bo u mnie ciągle traci połączenie.

~bono11

odpowiedź

Problem z b. szybkim rozładowaniem baterii przez sieć komórkową | ~bono11 (14.09.2016, 10:13)

Zdarza się co jakiś czas, że rozładowuje mi się telefon w ciągu 12 godzin lub szybciej (normalnie bateria wytrzymuje 2-3 dni) przy czym nie są włączone dane ani wifi, ani też z niego nie korzystam gdyż bywa tak w nocy. Sprawdzam w telefonie, który element zużywa najwięcej energii i okazuje się że Komórka tzn.użycie baterii przez sieć komórkową. Czy to znaczy, że działanie sieci rozładowuje mi telefon czy mam niesprawny aparat? Czy komuś zdarza się coś podobnego? (aparat LG spirit). Jak działa u was GPS bo u mnie ciągle traci połączenie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies