forumnju z rachunkiemusługiProblem z otrzymywaniem sms mms z zagranicy

Problem z otrzymywaniem sms mms z zagranicy

 

Problem z otrzymywaniem sms mms z zagranicy (2016-08-30 13:43)

Witam,
jak w temacie- czy ktoś miał lub ma taki problem? Walczę z tym od dwóch tyg i nikt nie potrafi mi pomóc. Problem pojawił się po przeniesieniu numeru, osoba która mieszka w  Grecji (i korzysta z tamtej sieci) otrzymuje ode mnie smsy/mmsy ale w odwrotną stronę to już nie działa. (dodam że u wcześniejszego operatora wszystko było ok). Telefon został oczywiście skonfigurowany po zmianie operatora.
Z góry dziękuję za pomoc.

 

Problem z otrzymywaniem sms mms z zagranicy (2016-08-30 17:57)

Jeśli działają prawidłowo krajowe SMS i MMS przychodzące to powinny działać również międzynarodowe przychodzące.
Trudno mi nawet wskazać w czym może tkwić problem, bo osobiście nie spotkałem się z takim przypadkiem.

Napisz lub zgłoś telefonicznie reklamację do BOK Nju, bo może faktycznie jest jakiś problem po przeniesieniu numeru i wymaga to interwencji operatorskiej.

 

Problem z otrzymywaniem sms mms z zagranicy (2016-08-31 11:27)

Sprawa zgłoszona do nju od ponad dwóch tygodni, i dalej nic :-(

 

Problem z otrzymywaniem sms mms z zagranicy (2016-08-31 12:11)

Pewnie to nie to, ale sprawdź może u siebie w telefonie czy numeru z Grecji nie masz przypadkiem jako SPAM-u. Ja ostatnio tak miałem. Do ojca wysyłałem wiadomości, cały czas i dochodziły, aż przestały ;) Okazało się, że mój nr znalazł się na liście zastrzeżonej i wszystkie wiadomości tam trafiały a on nie dostawał żadnego powiadomienia. 

 

Problem z otrzymywaniem sms mms z zagranicy (2016-09-01 09:51)

Dzięki za podpowiedź. Nie wiem czy chodziło o to ale sprawdziłam tzw czarną listę w telefonie (czyli automatycznie odrzucane połączenia) i numeru z Grecji na niej nie ma. :-(

 

Problem z otrzymywaniem sms mms z zagranicy (2016-09-01 10:46)

Tak. To taka sama lista jest również dla SMS/MMS. Sprawdź jeszcze może tam na wszelki wypadek ;) 

 

Problem z otrzymywaniem sms mms z zagranicy (2016-09-06 09:50)

Hmm.... nie mogę znaleźć takiej listy dla sms/mms. Może w moim tel nie ma takiej opcji? Mam Samsung Galaxy A3. :-(

odpowiedź

Problem z otrzymywaniem sms mms z zagranicy | lydia (30.08.2016, 13:43)

Witam,
jak w temacie- czy ktoś miał lub ma taki problem? Walczę z tym od dwóch tyg i nikt nie potrafi mi pomóc. Problem pojawił się po przeniesieniu numeru, osoba która mieszka w  Grecji (i korzysta z tamtej sieci) otrzymuje ode mnie smsy/mmsy ale w odwrotną stronę to już nie działa. (dodam że u wcześniejszego operatora wszystko było ok). Telefon został oczywiście skonfigurowany po zmianie operatora.
Z góry dziękuję za pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies