forumnju z rachunkiemusługiNJU internetowy a PIN

NJU internetowy a PIN

 

NJU internetowy a PIN (2016-08-29 20:37)

Witam

Jak mogę ominąc blokade PIN w pakiecie Nju internetowy ? Mam modem mobilny i za każdym razem musze logowac sie do serwera routera i tam podawac PIN. Nawet odznaczajac opcje aby nie pytał o PIN router dalej pyta. troche jest to klopotliwe.

 

NJU internetowy a PIN (2016-10-07 09:25)

Możesz zamówić kartę bez pinu bo już są dostępne :) Koszt 25 zł

~korn

 

NJU internetowy a PIN (2016-10-07 10:57)

Potwierdzam.
Nju Internetowy zamówiony 15 września i karta SIM przyszła typu usimMC z możliwością wyłączenia żądania kodu PIN.

jeśli komuś bardzo zależy na opcji wyłączenia żądania PIN to w przypadku Nju Internetowy za 29zł może spokojnie wymieniać kartę SIM.

 

NJU internetowy a PIN (2016-10-07 21:49)

można zamówić ale tylko do Nju internetowy i Nju internetowy dodatkowy (karty nie mają możliwości korzystania z rozmów, SMS-ów i MMs-ów)

~gość1475869747591

 

NJU internetowy a PIN (2016-10-07 23:41)

@~gość1475869747591
a o czym my mówimy i jaki jest tytuł wątku jak nie o Nju internetowym :)

No i kto Ci takich bajek naopowiadał o rozmowach itd.
W Nju Internetowy możesz korzystać np. z połączeń głosowych zgodnie ze standardowym cennikiem usług ale z racji braku tzw. nolimit to przy dużej ilości jest to zwyczajnie nieopłacalne.
Do tego typu połączeń masz dedykowany Nju Buzz z usługami obniżającymi koszty.

odpowiedź

NJU internetowy a PIN | sebaaaaaaaaaaa007 (29.08.2016, 20:37)

Witam

Jak mogę ominąc blokade PIN w pakiecie Nju internetowy ? Mam modem mobilny i za każdym razem musze logowac sie do serwera routera i tam podawac PIN. Nawet odznaczajac opcje aby nie pytał o PIN router dalej pyta. troche jest to klopotliwe.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników