forumstrona www, moje kontomoje kontokontynuacja reklamacji po rozwiązaniu umowy

kontynuacja reklamacji po rozwiązaniu umowy

 

kontynuacja reklamacji po rozwiązaniu umowy (2016-08-29 20:31)

Dzień przed przeniesieniem numeru z nju do innego operatora złożyłem reklamację 1496520570 otrzymałem na nią odpowiedź która nic nie wyjaśnia.

W jaki sposób mogę się ustosunkować do przesłanej odpowiedzi?

W dużym skrócie chodziło o to, że przed przeniesieniem numeru, zgromadzone środki chciałem wydać na SMSy premium. Niestety SMSy nie wychodziły i infolinia nie potrafiła pomóc, mimo "że powinno działać".

W związku z tym, że nju uniemożliwiło mi wydanie zgromadzonych środków (i do tego pobrało za nieskuteczne rozmowy z infolinią)  chciałem te środki odzyskać poprzez przelew na moje konto w banku.

odpowiedź

kontynuacja reklamacji po rozwiązaniu umowy | nawiiwan (29.08.2016, 20:31)

Dzień przed przeniesieniem numeru z nju do innego operatora złożyłem reklamację 1496520570 otrzymałem na nią odpowiedź która nic nie wyjaśnia.

W jaki sposób mogę się ustosunkować do przesłanej odpowiedzi?

W dużym skrócie chodziło o to, że przed przeniesieniem numeru, zgromadzone środki chciałem wydać na SMSy premium. Niestety SMSy nie wychodziły i infolinia nie potrafiła pomóc, mimo "że powinno działać".

W związku z tym, że nju uniemożliwiło mi wydanie zgromadzonych środków (i do tego pobrało za nieskuteczne rozmowy z infolinią)  chciałem te środki odzyskać poprzez przelew na moje konto w banku.

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników