forumnju z rachunkiemusługiJaka konfiguracja APN dla mms w telefonie MEIZU note 2.

Jaka konfiguracja APN dla mms w telefonie MEIZU note 2.

 

Jaka konfiguracja APN dla mms w telefonie MEIZU note 2. (2016-08-19 10:33)

Witam.


Czy ktoś może mi podać jak ustawić działanie mms w tym telefonie/jak ustawić APN mms by odbierać i wysyłać MMSy?


Pisałem do obsługi NJU w tej sprawie, odpisał automat albo osoba, która nie umie czytać ze zrozumieniem bo w odp dostałem info, że konfiguracja jest na stronie nju ale tam tel firmy MEIZU nie ma (sprawdzałem z 10 razy), co ciekawe XIAOMI jest, tylko, że w oficjalnej sprzedaży jest MEIZU.
W telefonie MEIZU note 2 menu do ustawiania APN MMS jest bardziej rozbudowane i przy mojej marnej wiedzy nijak się ma do ustawień na stronie nju.


Zaznaczam, że w telefonie internet 3G/LTE działa bardzo dobrze.
Pozdrawiam M.




odpowiedź

Jaka konfiguracja APN dla mms w telefonie MEIZU note 2. | michał1234 (19.08.2016, 10:33)

Witam.


Czy ktoś może mi podać jak ustawić działanie mms w tym telefonie/jak ustawić APN mms by odbierać i wysyłać MMSy?


Pisałem do obsługi NJU w tej sprawie, odpisał automat albo osoba, która nie umie czytać ze zrozumieniem bo w odp dostałem info, że konfiguracja jest na stronie nju ale tam tel firmy MEIZU nie ma (sprawdzałem z 10 razy), co ciekawe XIAOMI jest, tylko, że w oficjalnej sprzedaży jest MEIZU.
W telefonie MEIZU note 2 menu do ustawiania APN MMS jest bardziej rozbudowane i przy mojej marnej wiedzy nijak się ma do ustawień na stronie nju.


Zaznaczam, że w telefonie internet 3G/LTE działa bardzo dobrze.
Pozdrawiam M.




wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników