forumnju z rachunkiemofertaBardzo nieetyczne zagranie ze strony Orange przy przejściu na nju

Bardzo nieetyczne zagranie ze strony Orange przy przejściu na nju

 

Bardzo nieetyczne zagranie ze strony Orange przy przejściu na nju (2016-07-28 22:02)

Zadzwoniła do mnie pani z Orange. Najpierw mówiła o rejestracji, a potem o nowej ofercie i przejściu na abonament. Słowem nie wspomniała o nju.
Ale dobra... Przychodzi u mowa... I w niej zapisy, że zapoznałem się z Regulaminami. Tylko skąd miałem wiedzieć, które Regulaminy mnie będą dotyczyć, zaś sama ich treść nie była dołączona do przesyłki.
No i dotarłem teraz do zapisu, że środki z konta na kartę zostaną skasowane... Tylko, że tych środków miałem tam tyle, że bym przez rok mógł dzwonić... Oczywiście nikt słowem o tym nie wspomniał!

Pytanie teraz - czy skorzystanie z prawa do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem da gwarancję przywrócenia tych środków, czy będzie prokurator i zawiadomienie o doprowadzeniu do niekorzystnego rozporządzenia majątkiem? Bo oczywiście w Regulaminie nie ma słowa na taką ewentualność.

~naciągnięty

 

Bardzo nieetyczne zagranie ze strony Orange przy przejściu na nju (2016-07-30 01:30)

w ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy zawartej poza siedzibą przedsiębiorstwa i umowa jest wtedy traktowana jakby jej nie było, więc docelowo powinni Tobie zwrócić środki jeśli je już utraciłeś.

Znając życie pewnie z automatu nie zwrócą Ci tych środków i konieczna będzie kolejna reklamacja ale jak dla mnie sprawę da się odkręcić.

Nie czekaj tylko pisz odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni.
Ja bym zrobił zgłoszenie przez formularz kontaktowy i dodatkowo wysłał stosowny formularz wypowiedzenia poleconym, choć w teorii samo zgłoszenie powinna być wystarczające.

odpowiedź

Bardzo nieetyczne zagranie ze strony Orange przy przejściu na nju | ~naciągnięty (28.07.2016, 22:02)

Zadzwoniła do mnie pani z Orange. Najpierw mówiła o rejestracji, a potem o nowej ofercie i przejściu na abonament. Słowem nie wspomniała o nju.
Ale dobra... Przychodzi u mowa... I w niej zapisy, że zapoznałem się z Regulaminami. Tylko skąd miałem wiedzieć, które Regulaminy mnie będą dotyczyć, zaś sama ich treść nie była dołączona do przesyłki.
No i dotarłem teraz do zapisu, że środki z konta na kartę zostaną skasowane... Tylko, że tych środków miałem tam tyle, że bym przez rok mógł dzwonić... Oczywiście nikt słowem o tym nie wspomniał!

Pytanie teraz - czy skorzystanie z prawa do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem da gwarancję przywrócenia tych środków, czy będzie prokurator i zawiadomienie o doprowadzeniu do niekorzystnego rozporządzenia majątkiem? Bo oczywiście w Regulaminie nie ma słowa na taką ewentualność.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

67 gości i 0 zalogowanych użytkowników