forumnju z rachunkiemusługiktora informacja o wykorzystaniu pakietu intern jest prawdziwa?

ktora informacja o wykorzystaniu pakietu intern jest prawdziwa?

 

ktora informacja o wykorzystaniu pakietu intern jest prawdziwa? (2016-08-12 08:50)

wczoraj przed 8ma rano orzymalem smsem informacje iz pozostalo mi 2GB z mojego pakietu internetowego. Jak wyslalem smsa ILE na 8022 to orzymalem informacje iz mam jeszcze 8GB do konca okresu, taka sama informacja jest na stronce. Po co przychodzi ten pierwszy sms z falszywa informacja?

 

ktora informacja o wykorzystaniu pakietu intern jest prawdziwa? (2016-08-13 10:02)

wczoraj bylo dostepne 8GB sciagnalem moze z 5GB a dzis juz mam przekroczone 10GB. nie wiem jak ten licznik zuzycia jest odswiezany ale chyba raz na dobe. Paranoja jak w Orange... w sumie przez oszukiwanie na internecie przenioslem numer z orange, ale widze ze tu jest tak samo... szkoda gadac

 

ktora informacja o wykorzystaniu pakietu intern jest prawdziwa? (2016-08-13 13:24)

Po pierwsze technicznie Orange i Nju to niemal to samo, bo Nju to wydzielona marka Orange, która miała konkurować m.in. z Redbullmobile należącym do Play.
Skoro system Orange Ci nie odpowiada to przejście do Nju było chybionym pomysłem.

System Orane ma opóźnienie w pokazywaniu prawidłowego zużycia danych, czy billingu połączeń i trzeba to zaakceptować.
Nie komentuję SMSów z informacją o ilości danych, bo z tego raczej nie korzystam.
Natomiast jak robiłem testy sprawdzając licznik w routerze to wartości były mniej więcej zbliżone do tego co system naliczał, więc nie zauważyłem zaniżonego pakietu danych i znikających GB.

Raczej mało prawdopodobne, że system Nju Ciebie oszukuje. Zapewne pobrałeś w sumie co najmniej 10GB tylko nie jesteś tego świadomy, bo sugerujesz się tylko SMS-ami, które mogły zawierać nieaktualne dane.
Ja ze swojej strony nie zauważyłem znikających gigabajtów. Niewielkie różnice między licznikiem w routerze, a rozliczeniem operatora mogą być i jest to normalne ale jak już to liczą się w MB, a nie w GB.

Jeśli opóźnienie w rozliczaniu połączeń nie są przez Ciebie akceptowalne to zmień sieć.

odpowiedź

ktora informacja o wykorzystaniu pakietu intern jest prawdziwa? | mszag (12.08.2016, 08:50)

wczoraj przed 8ma rano orzymalem smsem informacje iz pozostalo mi 2GB z mojego pakietu internetowego. Jak wyslalem smsa ILE na 8022 to orzymalem informacje iz mam jeszcze 8GB do konca okresu, taka sama informacja jest na stronce. Po co przychodzi ten pierwszy sms z falszywa informacja?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 0 zalogowanych użytkowników