forumnju na kartęofertaRejestracja karty

Rejestracja karty

 

Rejestracja karty (2016-07-26 14:27)

Od tygodnia probuje zarejestrowac karte.
Najpierw przyjeto moje zgloszenie, dzis poszedlem sprawdzic czemu karta ciagle jest niezarejestrowana i pracownica Orange powiedziala mi ze oni rejestruja tylko karty Orange, a ja mam Nju i ich nie rejestruja. Nie ma to jak personel swiadomy oferowanych uslug. JAK MAM ZAREJESTROWAC KARTE? Mieszkam w malej miejscowosci i jest tylko 1 salon Orange

~wlodek

 

Rejestracja karty (2016-09-23 20:01)

No cóż ja mam to samo, a mieszkam w dużym mieście.
Dorejestrować do numeru orange nie ma szns, mimo, że na karcie nju wyświetla się nazwa orange i zarówno nju i orange ma ten sam nr do rejestracji 80280.
Po kilku nie udanych próbach, wysłałam więc smsa na nr 80170, dostałam kod do rejestracji w salonie, ale w salonie orange go mi nie przyjęli... i odmówili rejestracji. Ale za to chcieli sprzedać mi internet stacjonarny, tylko nie wiem po co?
Po ponownej próbie  dorejestrowania do innego numeru otrzymałam sms: "przepraszamy zlecenie zarejestrowania numeru na kartę nie zostało zrealizowane. Spróbuj ponownie później lub odwiedź najbliższy salon orange lub inny punkt rejestracji np. poczta polska czy kiosk ruchu."
<span style="font-size:11.0pt;line-height:115%; font-family:"Calibri","sans-serif";mso-fareast-font-family:Calibri;mso-bidi-font-family: "Times New Roman";mso-ansi-language:PL;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language: AR-SA">Rejestracja w kiosku ruchu???, a jaka jest gwarancja, że ta osoba nie sprzeda tych danych i ktoś nie zaciągnie na mnie kredytu? ta ustawa służy tylko złodziejom, teraz jeszcze łatwiej będą mogli pozyskać wrażliwe dane. Czy ci, którzy to wymyślili mają w ogóle świadomość, że można sklonować czyjś telefon...?
Nie ma żadnego kontaktu mailowego do tego nju. A dzwonić nie mam z czego, bo nr zablokowany, ale pewnie i tak skasowaliby mi kasę z konta i nic nie pomogli... Gorzej niż za komuny...

~benita

odpowiedź

Rejestracja karty | ~wlodek (26.07.2016, 14:27)

Od tygodnia probuje zarejestrowac karte.
Najpierw przyjeto moje zgloszenie, dzis poszedlem sprawdzic czemu karta ciagle jest niezarejestrowana i pracownica Orange powiedziala mi ze oni rejestruja tylko karty Orange, a ja mam Nju i ich nie rejestruja. Nie ma to jak personel swiadomy oferowanych uslug. JAK MAM ZAREJESTROWAC KARTE? Mieszkam w malej miejscowosci i jest tylko 1 salon Orange
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników