forumnju z rachunkiemofertanju dodadtkowy internetowy

nju dodadtkowy internetowy

 

nju dodadtkowy internetowy (2016-07-18 22:48)

Posiadam numer w nju buzz. Mój staż w sieci powyżej 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy na Nju dodatkowy internetowy jaki będę mieć internet ( ile GB) ? Jeśli GB zostaną zwiększone to od kiedy ? Od pierwszego dnia dołączenia numeru czy od nowego okresu rozliczeniowego ?

~gość1468874919381

 

nju dodadtkowy internetowy (2016-07-18 23:45)

Jeśli masz staż 24 miesiące to tylko w Nju buzz, a nie w Nju internetowy.
O ile mi wiadomo to nie ma opcji przejścia z Nju buzz do Nju internetowy, a jakakolwiek zmiana związana z wypowiedzeniem i przejściem do Nju na kartę, czy do innej sieci i ponownym zawarciem umowy w ramach oferty Nju internetowy wiąże się z utratą stażu i zbieraniem go od zera.

 

nju dodadtkowy internetowy (2016-08-02 15:11)

Zostanie zwiększony o 60 GB. Przed chwilą rozmawiałem o tym z konsultantem. Informacje są trochę ukryte na stronie, ale możesz sprawdzić na http://www.njumobile.pl/oferta/internetowy rozwiń "Plany taryfowe" i kliknij "szczegóły" pod "nju internet dodatkowy".


"nju internet" i "nju internet dodatkowy" to zupełnie inne rzeczy, w "nju internet" staż liczy się od zera, "nju internet dodatkowy" bierze staż z podstawowego numeru "nju buzz".


Odnośnie kiedy zostanie zwiększone nie wiem :)

 

nju dodadtkowy internetowy (2016-08-02 15:11)

--

[edytowane przez tgc o 15:12 w dniu 2016-08-02]
 

nju dodadtkowy internetowy (2016-08-04 14:40)

to jest odpowiedź na post:

nju dodadtkowy internetowy | tgc (02.08.2016, 15:11)
[...]
"nju internet" i "nju internet dodatkowy" to zupełnie inne rzeczy, w "nju internet" staż liczy się od zera, "nju internet dodatkowy" bierze staż z podstawowego numeru "nju buzz".

Odnośnie kiedy zostanie zwiększone nie wiem :)


Masz rację, że to są dwie różne sprawy. Dzięki Tobie zapoznałem się z regulaminem i wiem więcej, bo wcześniej sam pisałem bzdury będąc przekonanym, że Numer Internetowy Dodatkowy jest powiązany WYŁĄCZNIE z planem Nju internetowy, a okazuje się, że można go spokojnie podpiąć do Nju Buzz.

Jeśli jest aktywna usługa "Im dłużej, tym lepiej" to dodatkowy pakiet danych (krotność 20GB) jest aktywny od razu. Jedynie nie wiem, jak wyjdzie w pierwszym niepełnym okresie, bo mogą dać proporcjonalny pakiet danych jeśli naliczą proporcjonalną opłatę.
Wszystko wyjdzie w praniu jeśli ktoś korzysta z tej oferty ;)

[edytowane przez nju_klient o 14:42 w dniu 2016-08-04]

odpowiedź

nju dodadtkowy internetowy | ~gość1468874919381 (18.07.2016, 22:48)

Posiadam numer w nju buzz. Mój staż w sieci powyżej 24 miesięcy. Po podpisaniu umowy na Nju dodatkowy internetowy jaki będę mieć internet ( ile GB) ? Jeśli GB zostaną zwiększone to od kiedy ? Od pierwszego dnia dołączenia numeru czy od nowego okresu rozliczeniowego ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników