forumnju z rachunkiemusługiZwiększone limity usług za staż w nju

Zwiększone limity usług za staż w nju

 

Zwiększone limity usług za staż w nju (2016-07-18 12:48)

Posiadam nju buzz z usługą do komórkowych, stażem 26 miesięcy i usługą im dłużej im lepiej. Chciałbym zmienić usługę na:
1)rozmowy i internet - pytanie ile GB przysługuje z moim stażem, 1 GB czy więcej? albo na
2)wszystko komórkowe - pytanie ile GB przysługuje z moim stażem, 2 GB czy więcej, po okresie promocji - w regulaminie znalazłem informację o zwiększonym limicie w trakcie promocji - z 10 GB do nawet 30 GB.

 

Zwiększone limity usług za staż w nju (2016-07-18 17:40)

Ja mam ofertę za 29 zł i 30 GB. Staź taki jak twój. 
Na innym nr mam rozmowy i internet ale staź 6 miesiecy to 2 GB. 

 

Zwiększone limity usług za staż w nju (2016-07-18 23:16)

to jest odpowiedź na post:

Zwiększone limity usług za staż w nju | gość1468838933507 (18.07.2016, 12:48)
Posiadam nju buzz z usługą do komórkowych, stażem 26 miesięcy i usługą im dłużej im lepiej. Chciałbym zmienić usługę na:
1)rozmowy i internet - pytanie ile GB przysługuje z moim stażem, 1 GB czy więcej? albo na
2)wszystko komórkowe - pytanie ile GB przysługuje z moim stażem, 2 GB czy więcej, po okresie promocji - w regulaminie znalazłem informację o zwiększonym limicie w trakcie promocji - z 10 GB do nawet 30 GB.


Zasada jest prosta.

W usłudze "Im dłużej, tym lepiej" w zależności od stażu w Nju z rachunkiem masz krotność limitu danych:
- 2x po 6 miesiącach
- 2,5x po 12 miesiącach
- 3x po 24 miesiącach
Dlatego za Twój staż 26 miesięcy przypada 3x.

Aktualnie w usłudze "Wszystko komórkowe" masz w promocji 10GB, więc za staż otrzymasz 30GB.
Jeśli promocję zakończą to wróci standardowe 2GB, więc za staż wyjdzie wtedy Tobie 6GB.
W usłudze rozmowy i internet w standardzie masz 1GB, to za staż wyjdzie Tobie .... [tu policz samodzielnie ;)]

odpowiedź

Zwiększone limity usług za staż w nju | gość1468838933507 (18.07.2016, 12:48)

Posiadam nju buzz z usługą do komórkowych, stażem 26 miesięcy i usługą im dłużej im lepiej. Chciałbym zmienić usługę na:
1)rozmowy i internet - pytanie ile GB przysługuje z moim stażem, 1 GB czy więcej? albo na
2)wszystko komórkowe - pytanie ile GB przysługuje z moim stażem, 2 GB czy więcej, po okresie promocji - w regulaminie znalazłem informację o zwiększonym limicie w trakcie promocji - z 10 GB do nawet 30 GB.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników