forumnju z rachunkiemusługiDodatkowy numer i internet jednocześnie niemożliwy?

Dodatkowy numer i internet jednocześnie niemożliwy?

 

Dodatkowy numer i internet jednocześnie niemożliwy? (2016-07-14 08:29)

Witam,
czy dobrze widzę że nie można zamówić dodatkowego internetu za 19zł jeżeli ma się dodatkowy numer za 9zł?

~bre

 

Dodatkowy numer i internet jednocześnie niemożliwy? (2016-07-14 20:58)

Chciałbyś mieć dwa Nju Dodatkowe, jeden na rozmowy, a drugi na internet podpięte do jednego Numeru Głównego ale tak się nie da, bo Nju Dodatkowy może być tylko jeden.

Numer Dodatkowy współdzieli tę samą usługę, z której korzysta Numer Główny, więc albo oba numery będą miały Nju buzz albo oba Nju internetowy.

[edytowane przez nju_klient o 21:03 w dniu 2016-07-14]
 

Dodatkowy numer i internet jednocześnie niemożliwy? (2016-08-04 13:32)

to jest odpowiedź na post:

Dodatkowy numer i internet jednocześnie niemożliwy? | ~bre (14.07.2016, 08:29)
Witam,
czy dobrze widzę że nie można zamówić dodatkowego internetu za 19zł jeżeli ma się dodatkowy numer za 9zł?


Źle widzisz, a ja błędnie pisałem, że Dodatkowy może być tylko jeden i oba numeru muszą mieć tę samą ofertę albo Nju buzz albo Nju internetowy.

Numer Internetowy Dodatkowy za 19zł jest dodatkową opcją do wyboru w Nju Buzz i można ją łączyć ze starym Nju Dodatkowy za 9zł.
Dlatego spokojnie możesz mieć na jednym koncie abonenckim aż 3 numery, po jednym z każdego rodzaju:
1. Nju Główny
2. Nju Dodatkowy za 9zł
3. Numer Internetowy Dodatkowy za 19zł

Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

[edytowane przez nju_klient o 13:33 w dniu 2016-08-04]

odpowiedź

Dodatkowy numer i internet jednocześnie niemożliwy? | nju_klient (04.08.2016, 13:32)


Źle widzisz, a ja błędnie pisałem, że Dodatkowy może być tylko jeden i oba numeru muszą mieć tę samą ofertę albo Nju buzz albo Nju internetowy.

Numer Internetowy Dodatkowy za 19zł jest dodatkową opcją do wyboru w Nju Buzz i można ją łączyć ze starym Nju Dodatkowy za 9zł.
Dlatego spokojnie możesz mieć na jednym koncie abonenckim aż 3 numery, po jednym z każdego rodzaju:
1. Nju Główny
2. Nju Dodatkowy za 9zł
3. Numer Internetowy Dodatkowy za 19zł

Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników