nju internetowy

 

nju internetowy (2016-07-16 20:14)

Witam czy jest jakiś limit prędkości w nju internetowy ? posiadam za 19 zł dodatkowy net i cały czas na speedtest mam 0,83 <strong ><font color="#386e94"><span >Mb/sek, a jak coś chcę ściągnąć to max 100 kilo bitów ściąga. </font></strong>

 

nju internetowy (2016-08-04 13:41)

Nju internetowy to osobny plan taryfowy za 29zł dedykowany do internetu, gdzie w standardzie masz 40GB, do którego też podobno można dokupić Numer Internetowy Dodatkowy za 19zł (w standardzie 20GB).

Z kolei Numer Internetowy Dodatkowy za 19zł (20GB) możesz dokupić do planu Nju Buzz.
Z Twojego postu nie wiadomo jaki konkretnie masz wariant, ale zakładam, że Nju Buzz + Numer Internetowy Dodatkowy za 19zł

Jeśli na numerze Głównym nabijesz sobie limit na transfer danych to pula 20GB z Numeru Internetowego Dodatkowego będzie pulą wspólną do wykorzystania przez oba numery. Po wykorzystaniu całego transferu danych prędkość na numerze Głównym spadnie do 64kb, a na Numerze Internetowym Dodatkowym do 1Mb/s.

Jeśli masz inaczej to pisz reklamację.

odpowiedź

nju internetowy | jarekm (16.07.2016, 20:14)

Witam czy jest jakiś limit prędkości w nju internetowy ? posiadam za 19 zł dodatkowy net i cały czas na speedtest mam 0,83 <strong ><font color="#386e94"><span >Mb/sek, a jak coś chcę ściągnąć to max 100 kilo bitów ściąga. </font></strong>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 1 zalogowanych użytkowników