forumnju z rachunkiemofertaCzy po wymianie karty sim trzeba ją aktywować?

Czy po wymianie karty sim trzeba ją aktywować?

 

Czy po wymianie karty sim trzeba ją aktywować? (2016-06-22 17:48)

Witam,
jak w tytule - zamówiłem kartę SIM z lte. Otrzymałem nowa i włożyłem do telefonu, ale nie loguje się do sieci. Czy trzeba nową kartę aktywować w jakiś sposób?
Pozdrawiam Michalak

~michalak

 

Czy po wymianie karty sim trzeba ją aktywować? (2016-06-22 17:58)

Witam ponownie,
samemu znalazłem odpowiedź. Kartę trzeba aktywować - wykonując telefon do BOK. To tylko dziwne że nikt się nie pofatygował aby wraz z kartą przesłać taką informację.
Pozdrawiam

 

Czy po wymianie karty sim trzeba ją aktywować? (2016-06-23 16:49)

2 razy prowadziłem operację wymiany karty SIM w ofercie na kartę i w obu przypadkach razem z kartą SIM była kartka A4 z instrukcją, aby zadzwonić do BOK w celu aktywacji karty.

Jeśli u Ciebie nie było dodatkowej kartki A4 to widocznie ktoś zawalił ale tragedii wielkiej nie było, bo szybko na to sam wpadłeś i poradziłeś sobie :)

 

Czy po wymianie karty sim trzeba ją aktywować? (2016-08-04 18:27)

Witam.
Podepnę się pod temat.
Czy można aktywować karte która jest za granicą? 
Dostałem nowy sim, który córka wysłała mi do Anglii. Wczoraj zgłoszona aktywacja do BOK a karta dalej nie aktywna.
Miał ktoś taki przypadek?
Pozdrawiam Dominik

~domino

 

Czy po wymianie karty sim trzeba ją aktywować? (2016-08-04 19:37)

to jest odpowiedź na post:

Czy po wymianie karty sim trzeba ją aktywować? | ~domino (04.08.2016, 18:27)
Witam.

Podepnę się pod temat.
Czy można aktywować karte która jest za granicą? 
Dostałem nowy sim, który córka wysłała mi do Anglii. Wczoraj zgłoszona aktywacja do BOK a karta dalej nie aktywna.
Miał ktoś taki przypadek?
Pozdrawiam Dominik


Zgłoszona w jaki sposób?
Jeśli telefonicznie to w ciągu kilkunastu minut karta powinna być aktywna i jej fizyczne położenie nie ma znaczenia.
Spróbuj ręcznie wymusić zalogowanie po kolei do wszystkich sieci, jeśli żadna nie załapie to ponownie zadzwoń do BOK i poproś o aktywację, bądź sprawdzenie roamingu.

odpowiedź

Czy po wymianie karty sim trzeba ją aktywować? | ~michalak (22.06.2016, 17:48)

Witam,
jak w tytule - zamówiłem kartę SIM z lte. Otrzymałem nowa i włożyłem do telefonu, ale nie loguje się do sieci. Czy trzeba nową kartę aktywować w jakiś sposób?
Pozdrawiam Michalak
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 2 zalogowanych użytkowników