forumstrona www, moje kontomoje kontoAutoryzacja superPIN Podane hasło jest nieprawidłowe.

Autoryzacja superPIN Podane hasło jest nieprawidłowe.

 

Autoryzacja superPIN Podane hasło jest nieprawidłowe. (2016-06-01 15:17)

Mój numer, to numer dodatkowy, chciałam sprawdzić fakturę, ale nie mogę, bo pisze mi tak jak w temacie, a wpisuje 6 ostatnich cyfr kodu PUK. Co mam robić?

 

Autoryzacja superPIN Podane hasło jest nieprawidłowe. (2016-06-21 14:35)

Mam podobny problem napisałem w tej sprawie i dostałem taką odp.
"...
W odpowiedzi na zgłoszenie informuję, że Super pin to kod ustalony przy rejestracji numeru. Jeżeli ma Pan problem z ustaleniem tego numeru możliwe jest wymuszenie zmiany kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta pod nr *610 / 690610610 (połączenie według stawki operatora) Nadmieniam, że numer Super Pin ustalany jest taki sam dla numeru głównego jak i dodatkowego..."

Próbowałem wszystkich możliwych kodów i zawsze to samo :D Podejrzewam ,że osoba wprowadzająca owy super pin podczas rozmowy ze mną źle go wpisała ;) nie pozostaje nic jak tylko dzwonić ... POZDRAWIAM

 

Autoryzacja superPIN Podane hasło jest nieprawidłowe. (2016-06-23 17:19)

W Nju z rachunkiem SuperPIN jest ustalany przez samego zamawiającego podczas składania zamówienia, potem ten SuperPIN jest ujęty w podpisanej umowie.

Jeśli ktoś ma z tym problem to warto zastanowić się, czy dana osoba jest gotowa podpisywać jakiekolwiek inne umowy, bo jeszcze zrobi sobie krzywdę.
W ogóle sądzę, że czytanie, a tym bardziej ze zrozumieniem to chyba wymierająca umiejętność.

[edytowane przez nju_klient o 17:20 w dniu 2016-06-23]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Autoryzacja superPIN Podane hasło jest nieprawidłowe. (2021-03-11 21:01)

to jest odpowiedź na post:

Mój numer, to numer dodatkowy, chciałam sprawdzić fakturę, ale nie mogę, bo pisze mi tak jak w temacie, a wpisuje 6 ostatnich cyfr kodu PUK. Co mam robić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1615492891704

odpowiedź

Autoryzacja superPIN Podane hasło jest nieprawidłowe. | gość1464787053785 (01.06.2016, 15:17)

Mój numer, to numer dodatkowy, chciałam sprawdzić fakturę, ale nie mogę, bo pisze mi tak jak w temacie, a wpisuje 6 ostatnich cyfr kodu PUK. Co mam robić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników