forumnju na kartęusługiPowiadomienia Stan Konta

Powiadomienia Stan Konta

 

Powiadomienia Stan Konta (2016-05-30 08:34)

Witam,

Otrzymuję powiadomienia na temat stanu konta tylko po połączeniach głosowych, a chciałbym otrzymywać je po każdym ubytku na koncie tzn. w szczególności po sms-ach również, wszystkich ew. bez internetu.



~damian

 

Powiadomienia Stan Konta (2016-05-30 11:30)

Nju nie świadczy tego typu usługi i nie znam operatora w Polsce, który by tego typu usługę oferował.

Zwłaszcza obecnie z dobie tzw. ofert no limit wątpię, aby którykolwiek operator poświęcał swoje środki na wdrożenie takiej usługi. Ale w teorii wszystko się może zdarzyć, więc 100% pewności nie mam ;)

 

Powiadomienia Stan Konta (2016-06-04 13:19)

Nie rozumiem, Cię skoro przy połączeniach głosowych otrzymuję powiadomienia, to nie rozumiem jaki szczególnie jest problem przy smsach. Kasa po prostu ubywa w takim tempie, że szybciej jak u poprzedniego heyah.

 

Powiadomienia Stan Konta (2016-06-04 16:37)

to jest odpowiedź na post:

Powiadomienia Stan Konta | Klient_NJU (04.06.2016, 13:19)
Nie rozumiem, Cię skoro przy połączeniach głosowych otrzymuję powiadomienia, to nie rozumiem jaki szczególnie jest problem przy smsach. Kasa po prostu ubywa w takim tempie, że szybciej jak u poprzedniego heyah.


Ja Ciebie też nie rozumiem, więc jesteśmy chyba kwita ;)

Nie znam operatora, który oferuje tego typu usługę ale skoro Ty znasz to możesz do niego przejść jeśli jest to dla Ciebie kluczowa funkcjonalność.

Z drugiej strony dla mnie to absurdalny pomysł, aby po każdym wysłanym przeze mnie SMS-ie otrzymywać kolejnego SMS-a ze stanem konta.
Po to są m.in. usługi obniżające koszty i wtedy nie zapłacisz więcej niż 9zł/mc za SMS-y, więc nie potrzebuję, aby operator spamował mi mój telefon.

P.S. Zauważyłem, że zmieniłeś swój nick na Klient_NJU. Przychodzi mi jedynie myśl, że to tylko po to, aby siać zamęt na forum i inni myśleli, że Ty to ja, a ja to Ty ;)

[edytowane przez nju_klient o 16:37 w dniu 2016-06-04]

odpowiedź

Powiadomienia Stan Konta | ~damian (30.05.2016, 08:34)

Witam,

Otrzymuję powiadomienia na temat stanu konta tylko po połączeniach głosowych, a chciałbym otrzymywać je po każdym ubytku na koncie tzn. w szczególności po sms-ach również, wszystkich ew. bez internetu.



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników