Annie

 

Annie (2016-05-24 18:44)

Hej. Chciałabym się przenieś z Plusa Mix (taryfa Plus Mix 6) do nju "jeden za wszystko". Umowę mam do 22/11/2016, ale zostało mi tylko ostatnie obowiązkowe <span id="transmark">doładowanie. Moje pytanie brzmi, czy już teraz wypełniać formularz na tej stronie o przeniesienie numeru, czy wykonać to ostatnie doładowanie, przejść krótkim kodem na kartę i dopiero wtedy? Która wersja będzie mniej problematyczna? A może jest jeszcze jakieś lepsze wyjście?
Z góry dziękuję za porady,
Ania

~annie

 

Annie (2016-05-24 22:56)

Jeśli masz możliwość rozwiązania umowy wcześniej niż dopiero w listopadzie 2016 to zrób to ostatnie doładowanie, następnie przejdź do oferty na kartę w Plusie. Zwróć uwagę, aby nie stracić środków z doładowań, więc odpowiednio wcześniej je wykorzystaj. Po wszystkim złóż wniosek o przeniesienie numeru do Nju.

Najłatwiej przenosi się numery działające w ofercie na kartę, bo nie ma wówczas cyrografu i/lub umownego okresu wypowiedzenia, który zwykle trwa jeden okres rozliczeniowy ze skutkiem na koniec okresu, co w praktyce daje od nieco ponad 1 miesiąca do prawie 2 miesięcy okresu wypowiedzenia.

odpowiedź

Annie | ~annie (24.05.2016, 18:44)

Hej. Chciałabym się przenieś z Plusa Mix (taryfa Plus Mix 6) do nju "jeden za wszystko". Umowę mam do 22/11/2016, ale zostało mi tylko ostatnie obowiązkowe <span id="transmark">doładowanie. Moje pytanie brzmi, czy już teraz wypełniać formularz na tej stronie o przeniesienie numeru, czy wykonać to ostatnie doładowanie, przejść krótkim kodem na kartę i dopiero wtedy? Która wersja będzie mniej problematyczna? A może jest jeszcze jakieś lepsze wyjście?
Z góry dziękuję za porady,
Ania
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 1 zalogowanych użytkowników