oszukujecie

 

oszukujecie (2016-05-14 08:02)

wczesniej problemy z smsami  ktore nie dochodza i 10 gb konczy sie po dwóch dniach gdzie internet z taka sama uzywalnoscia mam w play 2 gb na miesiac a teraz wolny internet prosze o wyjasnienie tej sprawy

~ola875

 

oszukujecie (2016-05-14 22:56)

też tak miałem zawsze tego samego dnia miesiąca kończył mi się internet :) dziwna ta sytuacja że nju potrafiło przewidzieć że np 11.01.2016 i 11.02.2016 itd skończy mi się internet :)

 

oszukujecie (2016-08-01 00:06)

mnie sie to rowniez zdazylo. Dodatkowo oszukuja rowniez na doladowaniach. W tym momencie na moim koncie ( przy doladowaniu za 30 zl ) - jest 24,16 . co oznacza ze bede musial wydac kolejne 10 zeby otrzymac darmowe doladowniia. Bardzo prosze wszystkich doswiadczajacych podobne problemy z ta siecia ( dotyczace internetu lub tez kwot doladowywanych na konto ) aby podpisali sie pod watkiem. Jak zbierze sie nas wystarczajaco duzo, osobiscie chetnie podejme jakies dzialania zgloszenia sprawy do UOKiK. 

 

oszukujecie (2016-08-01 19:15)

tez mam takie przypadki z dołądowaniem,,,doładowałam za 40 aby miec rozmowy i sms....okres rozliczenioey konczy sie 13 -tego,,,dzisiaj skończyły mis ie płatne rozmowy wiec powinnam miec darmowe na krajówki,,,a tu słysze inf...ze nie posiadam srodków na wykonywanie połaczeń.....to juz kolejny raz kiedy zabieraja darmowe minuty w pakiecie miesio......

~nick111

 

oszukujecie (2016-08-01 22:15)

<span >ja mam problemy z usługą "nju w EU". Wybrałem usługę, dostałem potwierdzenie sms'em a płacę po normalnych stawkach. A sms'y z cenami w roamingu przychodzą z kosmosu. Cennik swoją drogą a kasują zupełnie inaczej :-)

~rafal

odpowiedź

oszukujecie | ~ola875 (14.05.2016, 08:02)

wczesniej problemy z smsami  ktore nie dochodza i 10 gb konczy sie po dwóch dniach gdzie internet z taka sama uzywalnoscia mam w play 2 gb na miesiac a teraz wolny internet prosze o wyjasnienie tej sprawy
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

60 gości i 0 zalogowanych użytkowników