forumnju z rachunkiemusługiMam włączoną usługę 29zł a rachunek prawie 60zł. Dlaczego?

Mam włączoną usługę 29zł a rachunek prawie 60zł. Dlaczego?

 

Mam włączoną usługę 29zł a rachunek prawie 60zł. Dlaczego? (2016-03-25 11:44)

Hej, jest to mój drugi okres rozliczeniowy w njumobile, pierwszy pełny. Mam od początku umowy aktywowaną usługę Wszystko komórkowe za 29zł. Wczoraj zaczął mi się okres rozliczeniowy i weszłam w zakładkę faktury i patrzę, że za poprzedni okres mam do zapłacenia 56zł z groszami. Na nr stacjonarne praktycznie nie dzwoniłam, było bodajże 2zł za to. Czy ktoś miał podobną sytuację? Bo nic z tego nie rozumiem.

 

Mam włączoną usługę 29zł a rachunek prawie 60zł. Dlaczego? (2016-03-25 18:32)

dokładnie taką sama sytuacja u mnie , 29+9 powinno być nie dzwonione na stacjonarne wgle ani zagramanice a tu 76zł .
napisałem reklamacje zobaczymy co będzie bo nie mam zamiaru płacić za coś co jest w pakiecie

 

Mam włączoną usługę 29zł a rachunek prawie 60zł. Dlaczego? (2016-03-26 13:40)

Mam dokladnie to samo, usługa wszystkjo za 29zł, dodatkowy numer za 9zł troszke stacjonarnych a do zaplaty 57zł

 

Mam włączoną usługę 29zł a rachunek prawie 60zł. Dlaczego? (2016-03-26 13:42)

Nawet jak wchodze w swoja liste polaczen i tam jest taka opcja koszt polaczen z wybranych dni, wpisuje moj okres rozliczeniowy to i tak mi wychodzi 35zł łacznie ze stacjonarnymi, plus drugi numer 9zł- nie wiem skad oni wzieli sobie ponad 10zł wiecej

 

Mam włączoną usługę 29zł a rachunek prawie 60zł. Dlaczego? (2016-03-26 18:45)

U mnie podobnie. Pierwsza faktura i 47 zł. A mam na numerze głównym stacjonarne i komórkowe za 19 zł no i dodatkowy za 9 zł. To 28 a nie 47 zł. Napisałam reklamację i czekam na wyjaśnienia.

~gosia

 

Mam włączoną usługę 29zł a rachunek prawie 60zł. Dlaczego? (2016-03-26 21:08)

Skoro macie fakturę to macie również załącznik do faktury z billingiem połaczeń i szczegółową rozpiską. Z tego można wywnioskować za co są opłaty. Następnie trzeba zweryfikować czy pokrywają się one z aktywnymi usługami na koncie.

@~gosia
nie ma w Nju z rachunkiem oferty na komórki i stacjonarki za 19zł.
Dowiedz się jaką konkretnie usługę masz aktywną, np. po zalogowaniu na MOJE KONTO - USŁUGI masz listę obecnie aktywnych usług.

odpowiedź

Mam włączoną usługę 29zł a rachunek prawie 60zł. Dlaczego? | ania9563 (25.03.2016, 11:44)

Hej, jest to mój drugi okres rozliczeniowy w njumobile, pierwszy pełny. Mam od początku umowy aktywowaną usługę Wszystko komórkowe za 29zł. Wczoraj zaczął mi się okres rozliczeniowy i weszłam w zakładkę faktury i patrzę, że za poprzedni okres mam do zapłacenia 56zł z groszami. Na nr stacjonarne praktycznie nie dzwoniłam, było bodajże 2zł za to. Czy ktoś miał podobną sytuację? Bo nic z tego nie rozumiem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

47 gości i 0 zalogowanych użytkowników