Brak zasiegu

 

Brak zasiegu (2016-03-21 17:49)

Witam serdecznie.
Mam problem, wyjechałem za zagranice na pare dni i tam telefon działał (odbieralem telefony) gdy wjechałem znow do Polski telefon stracił zasieg i nie widzi sieci, wie ktos o co chodzi ?

~royal

 

Brak zasiegu (2016-03-21 23:41)

Może masz wybrany manualny wybór sieci i telefon pamięta sieć zagraniczną. W takim wypadku wybierz ręcznie Nju albo ustaw wybór automatyczny.

 

Brak zasiegu (2016-03-22 11:52)

tylko ze problem jest taki ze numer jest po przejsciu z orange i telefon nie widzi sieci njumobile.

~royal

 

Brak zasiegu (2016-03-22 17:29)

Nju to marka należąca do Orange, więc technicznie jest to Orange, czyli pisząc, że masz wybrać ręcznie Nju to w domyśle chodziło mi o Orange. Założyłem, że każdy piszący na forum jest tego świadom.

Jeśli przechodziłeś z Orange do Nju to masz "starą" kartę SIM i nadal logujesz się do Orange ale billingowo korzystasz z oferty Nju. Chyba, że jest to jakiś problem techniczny to zawsze możesz zadzwonić z innego numeru do BOK Nju i tam zgłosić problem, być może Twój przypadek wymaga interwencji BOK-u.

odpowiedź

Brak zasiegu | ~royal (21.03.2016, 17:49)

Witam serdecznie.
Mam problem, wyjechałem za zagranice na pare dni i tam telefon działał (odbieralem telefony) gdy wjechałem znow do Polski telefon stracił zasieg i nie widzi sieci, wie ktos o co chodzi ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies