forumnju na kartęusługiBrak możliwości wysyłania i odbierania MMSów

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów (2016-03-19 21:34)

<span >Witam,<div >
<div >Posiadam telefon Asus Zenfone 2 na dwie karty SIM. Dane pakietowe obsługiwane są na pierwszym slocie SIM. Jako pierwsza włożona jest karta NJU, jako druga T-Mobile. Problem polega na tym, że mimo różnych ustawień MMSów, ich obsługa nie działa - nie mogę ani odebrać ani wysłać. Dodam, że internet po LTE działa bez zarzutu. Miał ktoś może podobny problem z tym telefonem? Nie mogę sobie z tym poradzić.<div >Z góry dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.<div >
<div >Pozdrawiam

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów (2016-04-15 16:18)

Nikt nie ma takiego telefonu z działającymi MMSami w tej sieci? :-)

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów (2016-04-15 20:21)

użyj stock romu a nie cm 13 ; )

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów (2016-05-04 11:38)

to jest odpowiedź na post:

Witam,<div>
<div>Posiadam telefon Asus Zenfone 2 na dwie karty SIM. Dane pakietowe obsługiwane są na pierwszym slocie SIM. Jako pierwsza włożona jest karta NJU, jako druga T-Mobile. Problem polega na tym, że mimo różnych ustawień MMSów, ich obsługa nie działa - nie mogę ani odebrać ani wysłać. Dodam, że internet po LTE działa bez zarzutu. Miał ktoś może podobny problem z tym telefonem? Nie mogę sobie z tym poradzić.<div>Z góry dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.<div>
<div>Pozdrawiam

</div></div></div></div></div>

odpowiedź

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów | snipes (19.03.2016, 21:34)

<span >Witam,<div >
<div >Posiadam telefon Asus Zenfone 2 na dwie karty SIM. Dane pakietowe obsługiwane są na pierwszym slocie SIM. Jako pierwsza włożona jest karta NJU, jako druga T-Mobile. Problem polega na tym, że mimo różnych ustawień MMSów, ich obsługa nie działa - nie mogę ani odebrać ani wysłać. Dodam, że internet po LTE działa bez zarzutu. Miał ktoś może podobny problem z tym telefonem? Nie mogę sobie z tym poradzić.<div >Z góry dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.<div >
<div >Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników