sms pod 80608

 

sms pod 80608 (2016-03-18 11:47)

Tak w skrocie - dostalem esemeska, by wyslac wiadomosc o tresci TAK pod 80608, niestety chocbym nie wiem jak sie wytezal - nie moge wyslac, sms nie dochodzi. Istnieje jakas inna mozliwosc na przedluzenie tego numeru bez doladowywania konta?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

sms pod 80608 (2016-03-19 10:33)

Przedłużenie ważności konta w Nju na kartę w ramach promocji "po wieki" jest możliwe na zasadach opisanych w regulaminie:
http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-promocji-po-wieki.pdf

Wynika z niego, że po otrzymaniu SMS-a masz 72h na wysłanie wiadomości, jeśli Ci się uda to przedłużasz ważność konta o 3 miesiące.
Jeśli doładujesz konto kwotą 5zł to przedłużysz sobie konto o 6 miesięcy.

Jeśli SMS nie działa zgodnie z regulaminem to możesz składać reklamację, a w międzyczasie miną 72 godziny i zablokują Ci numer. Potem może być problem z udowodnieniem, że to była wina operatora, bo mogą zwalić na Twój telefon itp.

Jak dla mnie SMS to zbyt duże ryzyko przeoczenia terminu i utraty numeru, dlatego doładowanie jest pewniejsze jeśli komuś zależy na zachowaniu numeru.

P.S. Jeśli w ogóle nie korzystasz z numeru i trzymasz go w szufladzie to przejdź do innej sieci, gdzie bez łaski oferują Rok ważności konta za doładowanie kwotą 5zł i po krzyku.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

sms pod 80608 (2018-08-05 22:08)

to jest odpowiedź na post:

Tak w skrocie - dostalem esemeska, by wyslac wiadomosc o tresci TAK pod 80608, niestety chocbym nie wiem jak sie wytezal - nie moge wyslac, sms nie dochodzi. Istnieje jakas inna mozliwosc na przedluzenie tego numeru bez doladowywania konta?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1533499712297

 

sms pod 80608 (2018-09-18 10:41)

co robi UOKiK i URE w sprawie okradania klientów przez tego operatora?  Pieniądze nie wykorzystane  znajdujące się na koncie operatora, a oni blokują  kartę sim.  To jawne kradzież i bezpodstawne wzbogacanie się operatora kosztem klientów.  Mam nadzieje że przyjdzie taki czas ze zwrócą pieniądze wraz z ustawowymi odsetkami dla wszystkich zablokowanych w ten sposób telefonów. Proponuje zbiorowy pozew przeciwko operatorowi nju. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~wior

 

sms pod 80608 (2018-09-19 08:44)

<div>A co ma robić?
Jeżeli  klient jest idiotą, który nie czyta regulaminu to pretensje powinien miec do siebie.

Podaj konkretny przykład takiego okradania - czyli ile czasu minęło od ostatniego użycia telefonu do skasowania konta/numeru , czy dostałes SMS utrzymaniowego i co odpowiedziałeś, oraz kiedy zgłosiłes sprawe do BOK i ich reakcję.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jac

 

sms pod 80608 (2020-07-24 09:51)

SMS nie działa - wygląda mi to na ukryte wymuszenie doładowania. SKANDAL. Obiecuje że w wolnej chwili napiszę emaila ze skargą do URE. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~logo

 

sms pod 80608 (2020-07-24 11:05)

to jest odpowiedź na post:

SMS nie działa - wygląda mi to na ukryte wymuszenie doładowania. SKANDAL. Obiecuje że w wolnej chwili napiszę emaila ze skargą do URE. 

Może najpierw kontakt z BOK  w celu wyjaśnienia spraey . Póżniej skarga .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1595581520691

 

sms pod 80608 (2021-05-19 09:35)

to jest odpowiedź na post:

SMS nie działa - wygląda mi to na ukryte wymuszenie doładowania. SKANDAL. Obiecuje że w wolnej chwili napiszę emaila ze skargą do URE. 




U mnie też ten SMS nie działa, pomimo kilkunastokrotnych prób wysłania.
To jest jawne wyłudzanie pieniędzy przez operatora i rzeczywiście należy to zglosić do UKE

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zdenerwowany

 

sms pod 80608 (2021-05-19 09:53)

<div>Panie <strong>~zdenerwowany , a tak z innej beczki , po co ci telefon jak z niego nie korzystasz co najmniej przez pół roku lub więcej  :)
</strong></div><div><strong>
</strong></div><div><strong>
</strong></div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1621405505672

 

sms pod 80608 (2024-01-10 12:42)

2024-01-10  kolejny raz sms nie dziala, informuja w nim ze mam 24 h na wyslania a nie 72

~kim

odpowiedź

sms pod 80608 | nju_klient (19.03.2016, 10:33)

Przedłużenie ważności konta w Nju na kartę w ramach promocji "po wieki" jest możliwe na zasadach opisanych w regulaminie:
http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-promocji-po-wieki.pdf

Wynika z niego, że po otrzymaniu SMS-a masz 72h na wysłanie wiadomości, jeśli Ci się uda to przedłużasz ważność konta o 3 miesiące.
Jeśli doładujesz konto kwotą 5zł to przedłużysz sobie konto o 6 miesięcy.

Jeśli SMS nie działa zgodnie z regulaminem to możesz składać reklamację, a w międzyczasie miną 72 godziny i zablokują Ci numer. Potem może być problem z udowodnieniem, że to była wina operatora, bo mogą zwalić na Twój telefon itp.

Jak dla mnie SMS to zbyt duże ryzyko przeoczenia terminu i utraty numeru, dlatego doładowanie jest pewniejsze jeśli komuś zależy na zachowaniu numeru.

P.S. Jeśli w ogóle nie korzystasz z numeru i trzymasz go w szufladzie to przejdź do innej sieci, gdzie bez łaski oferują Rok ważności konta za doładowanie kwotą 5zł i po krzyku.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników