forumnju z rachunkiemusługiblokada połączeń anonimowych nie działa

blokada połączeń anonimowych nie działa

 

blokada połączeń anonimowych nie działa (2016-02-22 08:26)

Witam 
Od 2 tygodni mam włączoną usługę <h4 class="h3" >"blokada połączeń anonimowych " </h4>
mimo tego o przed chwilą z numeru "nieznany " ktoś do mnie skutecznie zadzwonił , czy z tej blokady są jakieś wyjątki ? 

 

blokada połączeń anonimowych nie działa (2016-02-22 14:37)

Z technicznego punktu widzenia połączenia bez prezentacji numeru mogą być w różny sposób identyfikowane, więc teoretycznie istnieje możliwość, że jedne połączenia przejdą, a inne zostaną zablokowane.

W Twoim przypadku sugeruję sprawdzić, czy na pewno masz aktywną tę blokadę np. dzwoniąc z innego numeru, który ma aktywnego CLIR-a. Jeśli nie dodzwonisz się to masz podkładkę, że usługa działa, a wtedy napisz zgłoszenie do BOK Nju, opisując ten incydent z podaniem daty i godziny niechcianego połączenia z numeru zastrzeżonego wraz z prośbą, aby naprawili ten błąd i sytuacja nie powtarzała się w przyszłości.

odpowiedź

blokada połączeń anonimowych nie działa | karenz21 (22.02.2016, 08:26)

Witam 
Od 2 tygodni mam włączoną usługę <h4 class="h3" >"blokada połączeń anonimowych " </h4>
mimo tego o przed chwilą z numeru "nieznany " ktoś do mnie skutecznie zadzwonił , czy z tej blokady są jakieś wyjątki ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników