forumstrona www, moje kontomoje kontoaktywacja karty - konieczny kontakt *610?

aktywacja karty - konieczny kontakt *610?

 

aktywacja karty - konieczny kontakt *610? (2016-02-10 13:52)

<span data-ft="{"tn":"K"}"><span class="UFICommentBody"> mam pytanie do nju mobile czy po odebraniu przesyłki - duplikat karty, mogę ją włożyć do telefonu i będzie działała, czy koniecznie trzeba jeszcze dzwonic pod *610 zeby ją aktywować? <span class="emoticon_text">Emotikon smile<span class="emoticon emoticon_smile" title=":)">

 

aktywacja karty - konieczny kontakt *610? (2016-02-12 18:49)

Zależnie od tego z jakiej sieci był przenoszony numer, karta bedzie aktywna automatycznie w swoim czasie. Można również własnoręcznie aktywować kartę  na stronie njumobile.pl/aktywacja wpisując hasło które otrzymuje się po złożeniu zamówienia.

~mz95

 

aktywacja karty - konieczny kontakt *610? (2016-02-12 22:38)

@mz95
nano pisze o aktywacji duplikaty karty SIM np. po zagubieniu, a nie o nowej aktywacji przy przenoszeniu numeru.

ZTCW to aktywacja duplikatu jest możliwa tylko telefonicznie przez BOK, a z pewnością nie nastąpi ona automatycznie.

 

aktywacja karty - konieczny kontakt *610? (2018-01-03 12:01)

to jest odpowiedź na post:

Zależnie od tego z jakiej sieci był przenoszony numer, karta bedzie aktywna automatycznie w swoim czasie. Można również własnoręcznie aktywować kartę  na stronie njumobile.pl/aktywacja wpisując hasło które otrzymuje się po złożeniu zamówienia.

~gość1514977299300

odpowiedź

aktywacja karty - konieczny kontakt *610? | nano (10.02.2016, 13:52)

<span data-ft="{"tn":"K"}"><span class="UFICommentBody"> mam pytanie do nju mobile czy po odebraniu przesyłki - duplikat karty, mogę ją włożyć do telefonu i będzie działała, czy koniecznie trzeba jeszcze dzwonic pod *610 zeby ją aktywować? <span class="emoticon_text">Emotikon smile<span class="emoticon emoticon_smile" title=":)">
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników