forumnju z rachunkiemusługiPoczta głosowa w roamingu

Poczta głosowa w roamingu

 

Poczta głosowa w roamingu (2016-01-31 22:45)

Pytanie, jeżeli przebywam za granicą, i mam aktywną pocztę głosową, to jeżeli nie odbiorę rozmowy przychodzącej i zostanie ona skierowana na skrzynkę głosową, to czy będą obciążony z tego tytułu opłatami za rozmowę w ramach roamingu?

 

Poczta głosowa w roamingu (2016-02-01 12:49)

Tak było i z tego co wiem to jest nadal, że przekierowanie na Pocztę Głosową jest traktowane jak przekierowanie na każdy inny numer i jest płatne zgodnie z cennikiem roamingowym.
Osobiście pierwsze co robię na nowym numerze/po migracji do innej sieci to wyłączam Pocztę Głosową, bo i tak z niej nie korzystam dlatego nie mam tego problemu :)

 

Poczta głosowa w roamingu (2019-11-07 16:13)

to jest odpowiedź na post:

[...] przekierowanie na Pocztę Głosową jest traktowane jak przekierowanie na każdy inny numer i jest płatne zgodnie z cennikiem roamingowym. [...]


Zastanawiam się dlaczego wszystkie sieci biorą za to kasę jak za połączenie w roamingu. Czy takie przekierowanie to są jakieś dodatkowe koszty dla operatora? Ktoś kto dzwoni na numer krajowy do kogoś kto jest za granicą i operator zagraniczny odpowie że nie może znaleźć w sieci zalogowanej karty SIM, to nagranie na poczcie głosowej jest zapisywane chyba na serwerach w Polsce?
Jeśli faktycznie tak jest, to UE powinna się przyjrzeć temu procederowi...
uars

[edytowane przez uars o 16:15 w dniu 2019-11-07]

odpowiedź

Poczta głosowa w roamingu | uars (07.11.2019, 16:13)


Zastanawiam się dlaczego wszystkie sieci biorą za to kasę jak za połączenie w roamingu. Czy takie przekierowanie to są jakieś dodatkowe koszty dla operatora? Ktoś kto dzwoni na numer krajowy do kogoś kto jest za granicą i operator zagraniczny odpowie że nie może znaleźć w sieci zalogowanej karty SIM, to nagranie na poczcie głosowej jest zapisywane chyba na serwerach w Polsce?
Jeśli faktycznie tak jest, to UE powinna się przyjrzeć temu procederowi...
uars
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników