forumstrona www, moje kontomoje kontoProblem po przejściu do nju.

Problem po przejściu do nju.

 

Problem po przejściu do nju. (2016-01-29 22:20)

Witam. Wczoraj miał zostać włączony mój numer w nju (po przeniesieniu z plusa). Do tej chwili wyświetla mi się w telefonie "tylko połączenia alarmowe" w miejscu gdzie 2 dni temu widniała nazwa operatora "plus". Telefon restartowałem, simlocka nie mam. Ktoś wie o co chodzi ? Po czyjej stronie leży wina i co ewentualnie mógłbym zrobić ? Oczywiście mój email o problemie został zignorowany. 

~marcin841

 

Problem po przejściu do nju. (2016-01-29 22:34)

Z Twojego opisu nie wynika to jednoznacznie więc napiszę.
Po przeniesieniu numeru stara karta SIM zostaje dezaktywowana i jest to normalne, więc należy włożyć nową kartę SIM, którą otrzymałeś od Nju przy podpisaniu umowy w obecności kuriera.

P.S. Powiedz mi, gdzie masz zagwarantowaną odpowiedź w ciągu 24h, że piszesz o tym, że operator zignorował Twoje zgłoszenie. Zejdź na ziemię :)

 

Problem po przejściu do nju. (2016-02-18 08:54)

Już Nju zadba by działał.Mają z tego kase,więc spoko.Zobaczysz później że nie ma z nimi żadnego kontaktu.Tylko mailowy i odpisują jak im się chce.Monity przychodzą wygenerowane automatycznie i nie ma absolutnie z kim rozmawiać.Totalnz matrix i maj klienta w d...

 

Problem po przejściu do nju. (2016-02-18 15:02)

Witam, myślę ze najlepiej zadzwonić do BOK nju, sprawe ekspresowo wyjaśnią.
<font color="#185d68">Rozumiem ze nowa karta nju do telefonu została włozona, starego sima nie przeniosą.
</font>

odpowiedź

Problem po przejściu do nju. | ~marcin841 (29.01.2016, 22:20)

Witam. Wczoraj miał zostać włączony mój numer w nju (po przeniesieniu z plusa). Do tej chwili wyświetla mi się w telefonie "tylko połączenia alarmowe" w miejscu gdzie 2 dni temu widniała nazwa operatora "plus". Telefon restartowałem, simlocka nie mam. Ktoś wie o co chodzi ? Po czyjej stronie leży wina i co ewentualnie mógłbym zrobić ? Oczywiście mój email o problemie został zignorowany. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

55 gości i 0 zalogowanych użytkowników