forumnju z rachunkiemusługiZarządzanie paroma numerami w jednym miejscu.

Zarządzanie paroma numerami w jednym miejscu.

 

Zarządzanie paroma numerami w jednym miejscu. (2016-01-13 07:42)

Witam,

Sorry, jezeli pytanie jest trywialne, ale dopiero co przeniosłem tu swojej numery z T mobile, gdzie miałem taka możliwość, próbuję ogarnąć nju :). Czy w Nju jest w ogóle taka możliwość? Czy mając 7 aktywacji muszę za każdym razem logować się do każdej z osobna?

 

Zarządzanie paroma numerami w jednym miejscu. (2016-01-13 17:45)

z tego co mi wiadomo to tak.
Sam mam 4 numery - w tym dwa w tandemie i dopiero w tandemie są te dwa połączone.

 

Zarządzanie paroma numerami w jednym miejscu. (2016-01-14 13:51)

Niktoś, nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

 

Zarządzanie paroma numerami w jednym miejscu. (2016-01-14 14:44)

to jest odpowiedź na post:

Witam,

Sorry, jezeli pytanie jest trywialne, ale dopiero co przeniosłem tu swojej numery z T mobile, gdzie miałem taka możliwość, próbuję ogarnąć nju :). Czy w Nju jest w ogóle taka możliwość? Czy mając 7 aktywacji muszę za każdym razem logować się do każdej z osobna?



To może ja wyjaśnię :)
Jeśli masz kilka numerów to logujesz się niestety na każdy z osobna.
Wyjątkiem jest tzw. tandem, gdzie jest numer główny i do niego dołożony dodatkowy za 9 zł.
Wtedy te dwa numery w tandemie są pod jednym kontem (logujesz się na numer główny, a numer dodatkowy jest dostępny po rozwinięciu u góry, tam gdzie numer główny (najeżdżasz myszką na numer główny i lista się rozwija pod warunkiem że masz numery w tandemie)).

ps. tandem to inaczej  nju dodatkowy - szukaj w ofertach nju z rachunkiem.

pozdrawiam,
Piotr

 

Zarządzanie paroma numerami w jednym miejscu. (2016-01-15 23:33)

to jest odpowiedź na post:



To może ja wyjaśnię :)
Jeśli masz kilka numerów to logujesz się niestety na każdy z osobna.
Wyjątkiem jest tzw. tandem, gdzie jest numer główny i do niego dołożony dodatkowy za 9 zł.
Wtedy te dwa numery w tandemie są pod jednym kontem (logujesz się na numer główny, a numer dodatkowy jest dostępny po rozwinięciu u góry, tam gdzie numer główny (najeżdżasz myszką na numer główny i lista się rozwija pod warunkiem że masz numery w tandemie)).

ps. tandem to inaczej  nju dodatkowy - szukaj w ofertach nju z rachunkiem.

pozdrawiam,
Piotr



Teraz jest wszystko jasne, dziękuję.

odpowiedź

Zarządzanie paroma numerami w jednym miejscu. | m@x (13.01.2016, 07:42)

Witam,

Sorry, jezeli pytanie jest trywialne, ale dopiero co przeniosłem tu swojej numery z T mobile, gdzie miałem taka możliwość, próbuję ogarnąć nju :). Czy w Nju jest w ogóle taka możliwość? Czy mając 7 aktywacji muszę za każdym razem logować się do każdej z osobna?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

51 gości i 1 zalogowanych użytkowników