forumnju z rachunkiemusługiNiezgodność danych przy przenoszeniu nr do innej sieci

Niezgodność danych przy przenoszeniu nr do innej sieci

 

Niezgodność danych przy przenoszeniu nr do innej sieci (2015-12-28 16:56)

Mojemu przyszłemu operatorowi operator Nju odrzucił wniosek o przeniesienie mojego numeru z powodu "niezgodności danych abonenta". Podejrzewam, że chodzi o adres ponieważ teraz przenoszę numer na firmę, którą mam zarejestrowaną na adresie innym niż zameldowania... Wiecie może jak można to szybko załatwić bez kontaktowania się z infolinią? Jakies oswiadczenie czy coś...?

~proe

 

Niezgodność danych przy przenoszeniu nr do innej sieci (2015-12-29 19:41)

Jak podejrzewasz, to zmień adres.

~zenobia

 

Niezgodność danych przy przenoszeniu nr do innej sieci (2015-12-29 21:54)

@~proe
Moim zdaniem inny adres jest w tym wypadku najmniejszym problemem i być może nawet nie ma większego znaczenia przy przenoszeniu numeru.

Natomiast ważne jest to, że osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą identyfikowana jest za pomocą NIP-u, a osoba fizyczna będąca osobą prywatną jest identyfikowana za pomocą numeru PESEL.
Skoro prowadzisz działalność gospodarczą to powinieneś to wiedzieć i nie powinno to Ciebie dziwić.
Teraz chyba każdy widzi różnicę ;)

odpowiedź

Niezgodność danych przy przenoszeniu nr do innej sieci | ~proe (28.12.2015, 16:56)

Mojemu przyszłemu operatorowi operator Nju odrzucił wniosek o przeniesienie mojego numeru z powodu "niezgodności danych abonenta". Podejrzewam, że chodzi o adres ponieważ teraz przenoszę numer na firmę, którą mam zarejestrowaną na adresie innym niż zameldowania... Wiecie może jak można to szybko załatwić bez kontaktowania się z infolinią? Jakies oswiadczenie czy coś...?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników