forumnju z rachunkiemusługiOferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!!

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!!

 

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! (2015-12-16 20:16)

Witam proszę mi wytłumaczyć jak to możliwe że mam wybraną usługę wszystko za 29 zł a przychodzą mi rachunki po 40 - 60 zł co jest nie tak;/????????????????????

 

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! (2015-12-16 21:16)

Telefon na kartę i wszystko komórkowe, czy z rachunkiem i wszystko komórkowe za 29zł.?

~nocnydyżurny

 

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! (2015-12-16 21:20)

Przy ofercie z rachunkiem i usługą wszystko do komórkowych za 29zł. z roamingu korzystasz? 
Z SMS/MMS premium korzystasz? Jeszcze stacjonarne mogą nabić max 10zł. Sprawdź f-rę.

~nocnydyżurny

 

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! (2015-12-18 16:16)

Mam dokładnie to samo : wg umowy rachunek miał być max 38 zł (tandem po 19, buzz z rachunkiem) Na fakturze doliczone "wyrównanie" za nr dodatkowy za okres 20.11.2015-15.12.2015 na prawie 8zł kiedy nr był aktywny w rzeczywistości od 12.12.2015 czyli 4 dni! Reszta kwoty z kosmosu! I żeby uprzedzić: nie, nie było żadnego roamingu, usług premium itp. Wszystko co na fakturze powinno być wliczone w pakiet objęty umową.

 

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! (2015-12-18 20:59)

to jest odpowiedź na post:

Mam dokładnie to samo : wg umowy rachunek miał być max 38 zł (tandem po 19, buzz z rachunkiem) Na fakturze doliczone "wyrównanie" za nr dodatkowy za okres 20.11.2015-15.12.2015 na prawie 8zł kiedy nr był aktywny w rzeczywistości od 12.12.2015 czyli 4 dni! Reszta kwoty z kosmosu! I żeby uprzedzić: nie, nie było żadnego roamingu, usług premium itp. Wszystko co na fakturze powinno być wliczone w pakiet objęty umową.


Mogę się założyć o dużego karpia, że jest wszystko OK u Ciebie.
Nie tandem po 19zł., a główny z usługą wszystko do komórkowych za 29zł. + 9zł dodatkowy.
Ale Ty nie masz zapewne włączonej tej usługi. 
Taryfa Nju buzz czesze do limitów 29(rozmowy)+9(SMS,MMS)+19(3GB na pełnej prędkości)
Wszystko to dotyczy połączeń w kraju i nie dotyczy roamingu i premium.
Masz do wyboru 4 usługi obniżające koszty. Włącz jedną która Ci najbardziej odpowiada. Jak wtedy będzie coś nie tak, to zgłoś reklamację do BOK. Mniej nerwów, więcej czytania ze zrozumieniem. 

~nocnydyżurny

 

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! (2015-12-18 22:15)

mam nju z rachunkiem. no nawet jeśli wszystko za 29 zł plus 10 za stacjonarne to w życiu nie da 65 czy 46 zł bo takie rachunki mam od dwóch miesięcy i jest to już mój drugi okres rozliczeniowy odkąd mam włączoną usługę wszystko po 29 zł
nie mam żadnych dodatkowych opcji ,nie wysyłam żadnych smsów premium i nie byłam za granica ;/ jeżeli wejdę na zakładkę moje konto wyświetla mi prawidłowo ze mam włączoną usługę wszystko za 29 zł z faktury tez nic nie wynika jak dla mnie;/ wiec ponawiam pytanie w takim razie skąd takie rachunki i do kogo się zwrócić w tej sprawie skoro nie ma telefonicznej obsługi klienta ;/ jezeli kolejny rachunek przyjdzie mi na podaną kwotę niestety bd zmuszona zrezygnować z njumobile .

 

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! (2015-12-19 00:34)

Karpia bys wygral, poniewaz jest juz ok :) Po zgloszeniu reklamacji i uwzglednieniu jej. Czytanie ze zrozumieniem mam na szczescie opanowane ;) Mmadziaax polecam kontakt z nju poprzez formularz zgloszeniowy na stronie - bardzo szybka reakcja na zgloszenie :) 

[edytowane przez thaevi o 00:37 w dniu 2015-12-19]
 

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! (2015-12-19 10:41)

to jest odpowiedź na post:

mam nju z rachunkiem. no nawet jeśli wszystko za 29 zł plus 10 za stacjonarne to w życiu nie da 65 czy 46 zł bo takie rachunki mam od dwóch miesięcy i jest to już mój drugi okres rozliczeniowy odkąd mam włączoną usługę wszystko po 29 zł
nie mam żadnych dodatkowych opcji ,nie wysyłam żadnych smsów premium i nie byłam za granica ;/ jeżeli wejdę na zakładkę moje konto wyświetla mi prawidłowo ze mam włączoną usługę wszystko za 29 zł z faktury tez nic nie wynika jak dla mnie;/ wiec ponawiam pytanie w takim razie skąd takie rachunki i do kogo się zwrócić w tej sprawie skoro nie ma telefonicznej obsługi klienta ;/ jezeli kolejny rachunek przyjdzie mi na podaną kwotę niestety bd zmuszona zrezygnować z njumobile .


Z faktury nic nie wynika ???
Zamiast wyżalać się na forum, nie lepiej złożyć zapytanie/reklamację do BOK ? 
Kogo straszysz, że zrezygnujesz z NJU??? Uczestników tego forum ? 

~jarema

 

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! (2015-12-22 22:45)

a to po co jest to forum żeby tylko pisać pozytywne rzeczy ;/ a skoro ty nie masz w tej sprawie nic do powiedzenia to po co marnujesz czas innych na czytanie twoich bredni !!! idź hejtować gdzie indziej

 

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! (2015-12-24 12:36)

witam
jak szybko może być włączona usługa "wszystko za 29"
zrezygnowałem z usługi "wszystko do wszystkich" i po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego mi ją wyłączono, czy teraz znów muszę czekać miesiąc aż mi to zostanie włączone ?

odpowiedź

Oferta wszystko za 29 a rachunki po 40-60 zł!!!!! | mmadziaax (22.12.2015, 22:45)

a to po co jest to forum żeby tylko pisać pozytywne rzeczy ;/ a skoro ty nie masz w tej sprawie nic do powiedzenia to po co marnujesz czas innych na czytanie twoich bredni !!! idź hejtować gdzie indziej
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies