forumnju z rachunkiemofertaBlokowanie smsów konkretnego numeru specjalnego

Blokowanie smsów konkretnego numeru specjalnego

 

Blokowanie smsów konkretnego numeru specjalnego (2015-12-16 11:37)

Witam mam ofertę nju z rachunkiem  . Od pewnego czasu przychodzą do mnie nieciachane smsy z numeru specjalnego zaczynającego się od liczby  709. Jak skutecznie zablokować przychodzące smsy od tego numeru.

 

Blokowanie smsów konkretnego numeru specjalnego (2015-12-16 16:54)

Nie wiem, czy to zadziała ale spróbuj wypełnić formularz na stronie:
http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,uslugi-premium-rate

Albo wyślij zgłoszenie reklamacyjne do BOK Nju i poczekaj na odpowiedź.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Blokowanie smsów konkretnego numeru specjalnego (2015-12-23 14:52)

ok dzięki próbowałem to zrobić ale ciągle wywala mi komunikat "<span >Przepraszamy, wystąpił błąd w wysyłce Twojego zlecenia. Spróbuj ponownie."
A wpisywałem nr. do blokowania 70916

[edytowane przez gość1450262238748 o 15:02 w dniu 2015-12-23]
 

Blokowanie smsów konkretnego numeru specjalnego (2016-01-08 16:16)

Tu masz info. dot jakie usługi są dostępne na stronie online http://www.njumobile.pl/obsluga/uslugi,uslugi-dostepne-w-nju-z-rachunkiem
Jeżeli chcesz zablokować konkretny jeden numer to spróbuj go wpisać do swojej listy kontaktów, po czym zablokuj ten kontakt. W ten sposób blokuje się połączenia ale czy SMS też wtedy blokuje tego nie sprawdzałem.

 

Blokowanie smsów konkretnego numeru specjalnego (2016-01-21 12:55)

Witam
Zgodnie z Art 64a Prawa telekomunikacyjnego , dostawca usług (czyli NJU) ma obowiązek zablokować te połączenia po zgłoszeniu przez abonenta.
Niestety, NJU łamie to prawo i nie wykonuje tych żądań abonenta.
Zmuszony byłem skierować sprawę do Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

~sum99

 

Blokowanie smsów konkretnego numeru specjalnego (2017-06-26 18:08)

to jest odpowiedź na post:

Witam mam ofertę nju z rachunkiem  . Od pewnego czasu przychodzą do mnie nieciachane smsy z numeru specjalnego zaczynającego się od liczby  709. Jak skutecznie zablokować przychodzące smsy od tego numeru.

~gość1498493312058

odpowiedź

Blokowanie smsów konkretnego numeru specjalnego | gość1450262238748 (16.12.2015, 11:37)

Witam mam ofertę nju z rachunkiem  . Od pewnego czasu przychodzą do mnie nieciachane smsy z numeru specjalnego zaczynającego się od liczby  709. Jak skutecznie zablokować przychodzące smsy od tego numeru.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 2 zalogowanych użytkowników