forumnju z rachunkiemusługiAktywacja katy nju dodatkowy

Aktywacja katy nju dodatkowy

 

Aktywacja katy nju dodatkowy (2015-11-24 11:59)

Witam


Otrzymałem kartę do nju dodatkowy ale z umową nie dostałem informacji jak aktywować tą kartę bo w końcu będzie pod numerem głównym. Patrzyłem na swoim koncie www w nju ale nie ma żadnych informacji. 

~kris

 

Aktywacja katy nju dodatkowy (2015-11-24 16:12)

Wkładasz kartę do telefonu i korzystasz z tego co masz na głównym.

~jarema

 

Aktywacja katy nju dodatkowy (2015-11-25 21:19)

Dokładnie jest jak napisał jarema. Ale pojawił się problem kiedy chciałem wejść na stronie www nju na moje numery i na numer dodatkowy poniewaz superpin jest potrzebny niestety nie pasuje ani z karty glownej ani z dodatkowego. te 6 ostatnich cyfr nie pasuje po sprawdzeniu x razy

 

Aktywacja katy nju dodatkowy (2015-11-26 10:10)

<span >Problemu nie ma, bo ..................... SUPER PIN masz w umowie, a nie na SIM.

~jamci

 

Aktywacja katy nju dodatkowy (2015-11-26 15:33)

Niestety widac nie jestes w nju jamci bo super pin to 6 cyfr z kodu PUK ktory jest na starterze. Moderator powinien usowac takie zlote rady wprowadzajace w blad :p

~kriss1

 

Aktywacja katy nju dodatkowy (2015-11-26 17:07)

@~kriss1
właśnie Twój post powinien zostać skasowany w pierwszej kolejności.

SuperPIN jest fragmentem kodu PUK ale dla ofert na kartę.
W wątku jest mowa o ofercie z rachunkiem, a wówczas kod SuperPIN podajesz podczas składania zamówienia przez internet i jest on również zapisany na umowie, tak jak pisał ~jamci.

Następnym razem sugeruję nie pić alkoholu, nie brać narkotyków itp. to może będziesz pamiętał co robiłeś podczas składania zamówienia i łaskawie przeczytasz umowę, którą podpisałeś.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Aktywacja katy nju dodatkowy | ~kris (24.11.2015, 11:59)

Witam


Otrzymałem kartę do nju dodatkowy ale z umową nie dostałem informacji jak aktywować tą kartę bo w końcu będzie pod numerem głównym. Patrzyłem na swoim koncie www w nju ale nie ma żadnych informacji. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników