forumnju z rachunkiemusługiPrzeniesienie 2 numerów z Play

Przeniesienie 2 numerów z Play

 

Przeniesienie 2 numerów z Play (2015-12-03 10:51)

Witam
Przeniosłem 1 numer z Play do NJU narazie mam numer tymczsowy bo do stycznia obowiązuje mnie umowa. Chciałbym przenieść drugi numer i dołączyć go w tandemie do tego pierwszego. Czy mogę go dołączyć w czasie gdy aktywny jest numer tymczasowy, czy muszę czekać aż zacznie działać numer przenoszony ???

 

Przeniesienie 2 numerów z Play (2015-12-03 20:04)

Ten drugi przenieś "na kartę" bez rachunku. Potem kupisz go za 9zł. jako dodatkowy.

~jarema

 

Przeniesienie 2 numerów z Play (2015-12-03 22:19)

@bundy81

Na numerze tymczasowym nie można podpiąć drugiego numeru jako Nju Dodatkowy.
Musisz poczekać, aż numer docelowy zostanie przeniesiony do Nju i dopiero wówczas będziesz mógł złożyć zamówienie na Nju Dodatkowy, czyliw  Twoim przypadku dopiero w styczniu

Jeśli ten drugi numer też jest abonamentowy i cyrograf kończy się w styczniu to pisz wypowiedzenie, z zastrzeżeniem, że po okresie promocyjnym nie wyrażasz zgody na przejście umowy na czas nieokreślony i prosisz o przejście do oferty na kartę.
Jak numer będzie działał w Play w ofercie na kartę to późniejsze przejście do Nju jako Nju Dodatkowy nie będzie wymagało miesięcznego okresu wypowiedzenia w Play.

Możesz zrobić jak pisze ~jarema ale najpierw kurier dostarcza kartę SIM do oferty na kartę a potem drugi raz musi przyjechać kurier z umową do Nju z rachunkiem jako Nju Dodatkowy, więc 2x musisz polować na kuriera.

Rób jak uważasz i co jest dla Ciebie lepszym rozwiązaniem :)

odpowiedź

Przeniesienie 2 numerów z Play | nju_klient (03.12.2015, 22:19)

@bundy81

Na numerze tymczasowym nie można podpiąć drugiego numeru jako Nju Dodatkowy.
Musisz poczekać, aż numer docelowy zostanie przeniesiony do Nju i dopiero wówczas będziesz mógł złożyć zamówienie na Nju Dodatkowy, czyliw  Twoim przypadku dopiero w styczniu

Jeśli ten drugi numer też jest abonamentowy i cyrograf kończy się w styczniu to pisz wypowiedzenie, z zastrzeżeniem, że po okresie promocyjnym nie wyrażasz zgody na przejście umowy na czas nieokreślony i prosisz o przejście do oferty na kartę.
Jak numer będzie działał w Play w ofercie na kartę to późniejsze przejście do Nju jako Nju Dodatkowy nie będzie wymagało miesięcznego okresu wypowiedzenia w Play.

Możesz zrobić jak pisze ~jarema ale najpierw kurier dostarcza kartę SIM do oferty na kartę a potem drugi raz musi przyjechać kurier z umową do Nju z rachunkiem jako Nju Dodatkowy, więc 2x musisz polować na kuriera.

Rób jak uważasz i co jest dla Ciebie lepszym rozwiązaniem :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

60 gości i 0 zalogowanych użytkowników