forumnju z rachunkiemusługinju dodatkowy a roaming

nju dodatkowy a roaming

 

nju dodatkowy a roaming (2015-11-20 21:41)

Mam nju z rachunkiem i chcę nju dodatkowy dla kogos bliskiego. Jak będą naliczane opłaty za połączenia, gdy ja będę za granicą a mój nju dodatkowy w kraju?

 

nju dodatkowy a roaming (2015-11-22 09:09)

Chodzi Ci o koszt połączeń pomiędzy tymi nr.? Normalnie jak w roamingu, stawka zależna od strefy, kraju w którym będziesz. Cenniki są na stronie NJU.

[edytowane przez s-krobek o 09:12 w dniu 2015-11-22]
 

nju dodatkowy a roaming (2015-11-22 14:40)

to jest odpowiedź na post:

Chodzi Ci o koszt połączeń pomiędzy tymi nr.? Normalnie jak w roamingu, stawka zależna od strefy, kraju w którym będziesz. Cenniki są na stronie NJU.



Chodzi mi o to, że jak ja będę za granicą, a mój nju dodatkowy w kraju to czy za jego połączenia będa naliczane normalne stawki czy tez wyzsze z racji tego ze moj numer na ktory jest abonament bedzie za granica?

~gość1448199651858

 

nju dodatkowy a roaming (2015-11-23 01:10)

Skoro Ty będziesz za granicą, a drugi numer w kraju to tylko Ty będziesz płacił zgodnie z cennikiem roamingowym, nabijając dodatkowe koszta nie wliczające się w darmowe limity, a drugi numer będzie płacił zgodnie z krajowym cennikiem i ofertą jaką posiadacie.
Pytanie zalatuje mi trochę paranoją po lekturze tego forum, ale gdybym był laikiem to czytając to forum może też bym szukał dodatkowych kosztów tam gdzie ich nie ma ;)

odpowiedź

nju dodatkowy a roaming | gość1448052102178 (20.11.2015, 21:41)

Mam nju z rachunkiem i chcę nju dodatkowy dla kogos bliskiego. Jak będą naliczane opłaty za połączenia, gdy ja będę za granicą a mój nju dodatkowy w kraju?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 0 zalogowanych użytkowników