forumnju z rachunkiemusługiprzeniesienie nr a nr tymczasowy

przeniesienie nr a nr tymczasowy

 

przeniesienie nr a nr tymczasowy (2013-09-18 18:59)

Witam, jestem w trakcie przeniesienia nr do nju mobile. Przeniesienie ma nastąpić 24 września, a umowe dziś podpisałam. Wraz z przesyłką dostałam kartę sim, która zawiera nr tymczasowy. Jest on mi całkowicie zbędny i niestety go aktywowałam. Mój nr, który przenoszę jest dalej aktywny (PLAY) i czy on nadal będzie aktywny? kiedy będzie wiadomo, że przeniesiony został mój nr z Play do nju mobile i jak wtedy mam postąpić jeżeli nie dostałam drugiej karty sim?? i co będzie z tym nr tymczasowym?
Bardzo proszę o wyjaśnienie

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~sylwia87

 

przeniesienie nr a nr tymczasowy (2013-09-23 17:18)

Nr tymczasowy zastanie zastąpiony numerem docelowym (tym z Play). Informacja o tym zostanie przesłana emailem i SMSem.

 

przeniesienie nr a nr tymczasowy (2015-11-06 18:26)

to jest odpowiedź na post:

Witam, jestem w trakcie przeniesienia nr do nju mobile. Przeniesienie ma nastąpić 24 września, a umowe dziś podpisałam. Wraz z przesyłką dostałam kartę sim, która zawiera nr tymczasowy. Jest on mi całkowicie zbędny i niestety go aktywowałam. Mój nr, który przenoszę jest dalej aktywny (PLAY) i czy on nadal będzie aktywny? kiedy będzie wiadomo, że przeniesiony został mój nr z Play do nju mobile i jak wtedy mam postąpić jeżeli nie dostałam drugiej karty sim?? i co będzie z tym nr tymczasowym?
Bardzo proszę o wyjaśnienie

~gość1446830783345

odpowiedź

przeniesienie nr a nr tymczasowy | ~sylwia87 (18.09.2013, 18:59)

Witam, jestem w trakcie przeniesienia nr do nju mobile. Przeniesienie ma nastąpić 24 września, a umowe dziś podpisałam. Wraz z przesyłką dostałam kartę sim, która zawiera nr tymczasowy. Jest on mi całkowicie zbędny i niestety go aktywowałam. Mój nr, który przenoszę jest dalej aktywny (PLAY) i czy on nadal będzie aktywny? kiedy będzie wiadomo, że przeniesiony został mój nr z Play do nju mobile i jak wtedy mam postąpić jeżeli nie dostałam drugiej karty sim?? i co będzie z tym nr tymczasowym?
Bardzo proszę o wyjaśnienie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników