forumnju z rachunkiemusługijak zrezygnować z numeru tymczasowego

jak zrezygnować z numeru tymczasowego

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 12:11)

złożyłam podanie o przeniesienie numeru na abonament do njumobile i dostałam numer tymczasowy, ale jednak chcę z niego zrezygnować. w jaki sposób to zrobić? dostałam maila od njumobile że mogę to zrobić, ale gdy spytałam w jaki sposób niestety nikt mi nie odpisał, proszę o szybką pomoc

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 13:01)

Ale po co chcesz rezygnować? To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje... sam zniknie jak procedura przeniesienia sie skończy a karty nawet nie musisz władać do telefonu...

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 13:41)

a abonament minimalny nie będzie naliczany? napisałam do nju mobile że nie używałam jeszcze nr tymczasowego i chce złożyć nowe zamówienie o nowy numer to mi odpisali:  "Uprzejmie informujemy, iż w chwili posiadania aktywnej karty z numerem tymczasowym zostanie naliczony minimalny abonament. W zaistaniałej sytuacji, jeżeli będzie Pani składała nowe zamówienie należy zrezygnować z posiadanego numeru tymczasowego aby nie zostały generowane dodatkowe opłaty."

~aadoszek

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 13:46)

chcę kartę tą usunąć ponieważ chcę złożyć inne zamówinie o nowy numer na moje dane też w abonamencie, zresztą też powiedzieli że zostanie naliczony minimalny abonament, który też nie wiem ile wynosi

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 14:24)

To chyba nie chce pani rezygnowac z karty tylko rozwiązać/anulować umowę. A karta to tylko dodatek do tej umowę...

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 14:58)

tak, dokładnie o to mi chodzi, źle w słowa to wcześniej ubrałam

 

jak zrezygnować z numeru tymczasowego (2013-09-18 17:32)

czyli jak mogę rozwiązać tą umowę?

odpowiedź

jak zrezygnować z numeru tymczasowego | aadoszek (18.09.2013, 13:46)

chcę kartę tą usunąć ponieważ chcę złożyć inne zamówinie o nowy numer na moje dane też w abonamencie, zresztą też powiedzieli że zostanie naliczony minimalny abonament, który też nie wiem ile wynosi
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 1 zalogowanych użytkowników