forumnju na kartęusługiWypowiedzenie umowy abonamentowej w Nju, z zachowaniem numeru

Wypowiedzenie umowy abonamentowej w Nju, z zachowaniem numeru

 

Wypowiedzenie umowy abonamentowej w Nju, z zachowaniem numeru (2015-11-20 12:44)

Witam

Co muszę zrobić aby po rozwiązaniu umowy abonamentowej w nju, zachować nr i przejść do nju na kartę?

 

Wypowiedzenie umowy abonamentowej w Nju, z zachowaniem numeru (2015-11-20 18:14)

Musisz napisać pisemne wypowiedzenie, że rezygnujesz z Nju z rachunkiem i jednocześnie prosisz o zmianę oferty na Nju na kartę.

Ewentualnie gotowy wzór znajdziesz w w zakładce MOJE KONTO - MOJA OFERTA - ZMIEŃ i na kolejnej stronie, w 2 punkcie będziesz miał do pobrania "dyspozycję przeniesienia numeru na ofertę nju na kartę".

 

Wypowiedzenie umowy abonamentowej w Nju, z zachowaniem numeru (2016-02-20 20:28)

to jest odpowiedź na post:

Musisz napisać pisemne wypowiedzenie, że rezygnujesz z Nju z rachunkiem i jednocześnie prosisz o zmianę oferty na Nju na kartę.

Ewentualnie gotowy wzór znajdziesz w w zakładce MOJE KONTO - MOJA OFERTA - ZMIEŃ i na kolejnej stronie, w 2 punkcie będziesz miał do pobrania "dyspozycję przeniesienia numeru na ofertę nju na kartę".

~gość1455996519287

 

Wypowiedzenie umowy abonamentowej w Nju, z zachowaniem numeru (2016-04-02 09:35)

to jest odpowiedź na post:

Musisz napisać pisemne wypowiedzenie, że rezygnujesz z Nju z rachunkiem i jednocześnie prosisz o zmianę oferty na Nju na kartę.

Ewentualnie gotowy wzór znajdziesz w w zakładce MOJE KONTO - MOJA OFERTA - ZMIEŃ i na kolejnej stronie, w 2 punkcie będziesz miał do pobrania "dyspozycję przeniesienia numeru na ofertę nju na kartę".

Uciekaj chlopie z nju obsluga fatalna

 

Wypowiedzenie umowy abonamentowej w Nju, z zachowaniem numeru (2016-04-04 10:20)

to jest odpowiedź na post:

Wypowiedzenie umowy abonamentowej w Nju, z zachowaniem numeru | jerzyk (02.04.2016, 09:35)
Uciekaj chlopie z nju obsluga fatalna


Dlaczego cytujesz moją wypowiedź, skoro ja ani nie narzekam na Nju, ani nie wspominałem, że chcę wypowiedzieć umowę.
Zresztą Twój argument jest emocjonalny, zamiast rzeczowy.

Ja jako klient zwracam uwagę na jakość usługi, a nie jakość obsługi. Z obsługą mam kontakt raz na ruski rok, natomiast z usług korzystam codziennie i jestem z nich na tyle zadowolony, że nie mam potrzeby zmiany sieci.

[edytowane przez nju_klient o 10:22 w dniu 2016-04-04]

odpowiedź

Wypowiedzenie umowy abonamentowej w Nju, z zachowaniem numeru | cisek (20.11.2015, 12:44)

Witam

Co muszę zrobić aby po rozwiązaniu umowy abonamentowej w nju, zachować nr i przejść do nju na kartę?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

59 gości i 0 zalogowanych użytkowników