forumnju z rachunkiemofertaOferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2015-11-26 13:34)

@niusia
nie ma sprawy, choć wiele i tak nie pomogłem w tym wypadku :)

@krzysiek_d4

Sądziłem, że jesteś normalny ale teraz stwierdzam, że reprezentujesz poziom tzw. Dziecka Neostrady z kompleksami.

Spamujesz to forum i nie umiesz korzystać z zakładki EDYTUJ.

Po co tym wątku:
pisałeś 4 wiadomości jedną pod drugą
(2015-11-25 23:17)
(2015-11-25 23:33)
(2015-11-25 23:41)
(2015-11-26 00:00)

Dodatkowo w innych wątkach:
- http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,100800001,title,czy-ktos-mie-robi-w-balona-,watek
- http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,110400001,title,wszystko-za-39-z-naliczanie-za-transfer-darmowego-internetu-,watek

piszesz to samo (dublujesz posty) o transferze danych.

Na każdym szanującym się i moderowanym forum dawno dostałbyś ostrzeżenie i za brak dostosowania zarobiłbyś ostatecznie bana.

Kulturę osobistą wynosi się z domu, więc sam sobie wystawiasz opinię swoim zachowaniem.

Poza tym w wątku:
- http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,103400004,title,-quot-zawyzanie-quot-faktur,watek

Jest Twoja wypowiedź z dnia 2015-10-03 15:08, z której wynika, że masz ofertę "Jeden na wszystko za 39zł", więc masz w cenie wliczony pakiet 5GB (bądź 12,5GB za staż). Ponadto wtedy zawyżanie faktur wynikało z połączeń międzynarodowych, a nie z netu, także nie jesteś konsekwentny.

Generalnie skoro przez pół roku nie rozwiązałeś swojego problemu (choć nie wiem na ile Twoje żale są zasadne) i ciągle się denerwujesz to dla mnie jesteś wyjątkowym pechowcem albo wyjątkowym nieudacznikiem. Masz do dyspozycji poza reklamacją skargę do UKE albo w ostateczności zmianę operatora na innego, na rynku masz ofert do wyboru do koloru. Tylko trzeba działać, a nie wiecznie użalać się nad swoim losem i marudzić.

 

Oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" i dodatkowy numer + 9 zł (2018-04-11 22:17)

to jest odpowiedź na post:


Tyle problemów czyli ile, bo bardzo często są to problemy wynikające ze zwykłej niewiedzy klienta, a nie z winy operatora.
Nie podałaś chociaż kwoty (jak gość1447998280628) na poparcie tezy, że operator źle naliczył Tobie opłaty jest tylko nic nie mówiące twoje stwierdzenie, że masz naliczone opłaty za połączenia tak jakby usługi Nju Dodatkowy nie było.
Wiele już było podobnych głosów, które potem okazały się, że klient nie rozumie tej oferty.

Doliczona opłata proporcjonalna 1,74zł jest OK, bo tak to działa w abonamencie, że pierwsza faktura ma doliczony pierwszy niepełny miesiąc, a tutaj usługa Nju Dodatkowy ma naliczanie z góry o czym było na forum nie jeden raz.

Co do opłat za SMSy i rozmowy to Nju Dodatkowy ma je naliczane zgodnie z cennikiem do czasu aż na koncie billingowym zostanie osiągnięty wspólny limit wydatków czyli np. 29zł przy aktywnej usłudze Wszystko komórkowe za 29zł, dopiero powyżej tego limitu kolejne połączenia są "gratis".
Dlatego sam fakt naliczania opłat dla numeru dodatkowego nie jest błędem lecz czymś zupełnie normalnym i choć nie było błędu po stronie operatora to były tutaj na forum głosy żalu i rozpaczy jak to operator oszukuje i podejrzewam, że Twój przypadek jest analogiczny.
 
Jeśli suma opłat za krajowe połączenia komórkowe i SMS/MMS oraz internet na numerze głównym i dodatkowym przekroczyła 29zł to dopiero wówczas można domniemywać, że jest jakiś błąd. Ale jak już było wcześniej bez szczegółowego wglądu w Twój billing, historię operacji lub rzetelnych danych to można wróżyć z fusów.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Oferta " | wszystko komórkowe za 29 zł" ( i dodatkowy numer + 9 zł)

Witam,


Zastanawiam się, aby przenieść numer z innej sieci do Nju mobile. Interesuje mnie oferta "wszystko komórkowe za 29 zł" plus dodatkowy numer, a w zasadzie jego przeniesienie z innej sieci do Nju mobile, aby móc wspólnie korzystać ze wszystkich usług.


Stąd też moje pytanie, czy rozmawiając sporo, nawet godzinami , codziennie do wszystkich sieci, smsując do wszystkich sieci i we dwoje korzystając z internetu (tutaj mielibyśmy ponoć 2 GB do podziału), nie zapłacimy więcej niż 29 zł + 9 zł czyli 38 zł miesięcznie?


Czytam różne opinie, że ludzie dostają wyższe rachunki miesięczne, mając właśnie taką ofertę, i zastanawiam się czym to jest spowodowane, skoro Pani na czasie, zapewniała mnie, że nie ma możliwości przekroczenia tej kwoty? Czy to prawda? Jak to naprawdę wygląda? Czy ktoś mi może powiedzieć coś na ten temat?


Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników