forumnju z rachunkiemofertaPrzejście z heyah na nju tandem

Przejście z heyah na nju tandem

 

Przejście z heyah na nju tandem (2015-10-26 22:23)

Hej,


Razem z chłopkiem chcielibyśmy przenieść się z heyah na kartę na ofertę nju tandem. Zarejestrowaliśmy już swoje karty SIM żeby nie stracić (każdy na swoje dane), ale teraz nie wiem czy to nie był błąd, bo właśnie zobaczyłam na podstronie dołączania numeru taki komunikat: "<strong class="article-important">WAŻNE!</strong> Jeśli przenosisz numer zadbaj o to, aby dane u obecnego operatora były zgodne z danymi właściciela numeru głównego w nju mobile, do którego chcesz dołączyć numer przenoszony do nju."


Czyli obie karty SIM muszą być zarejestrowane na jedną osobę? W regulaminie nie ma o tym ani słowa...

~justynaj

 

Przejście z heyah na nju tandem (2015-10-27 08:56)

tak muszą być zarejestrowane na jedną osobę

 

Przejście z heyah na nju tandem (2015-10-27 10:09)

Niestety tak. Obydwa nr muszą być na tę samą osobę.
Chciałam zrobić dokładnie to samo i oczekuję na zarejestrowanie obu nr na mnie.
Zastanawia mnie tylko regulamin tej promocji, gdyż jest w nim napisane, że promocja może zostać odwołana w dowolnym momencie. Czy to oznacza, że w dowolnym momencie mogą zmienić warunku zawartej już umowy?
Bo jeśli tak to może się okazać, że zawarcie tej umowy wcale nie będzie się opłacać.

~sabina

 

Przejście z heyah na nju tandem (2015-10-28 08:12)

to jest odpowiedź na post:

Niestety tak. Obydwa nr muszą być na tę samą osobę.
Chciałam zrobić dokładnie to samo i oczekuję na zarejestrowanie obu nr na mnie.
Zastanawia mnie tylko regulamin tej promocji, gdyż jest w nim napisane, że promocja może zostać odwołana w dowolnym momencie. Czy to oznacza, że w dowolnym momencie mogą zmienić warunku zawartej już umowy?
Bo jeśli tak to może się okazać, że zawarcie tej umowy wcale nie będzie się opłacać.




A czy to nie będzie podejrzane/ problemowe, że tydzień temu zarejestrowaliśmy numer na jedna osobę a w tym tygodniu chcemy przerejestrować? W taki sam sposób się to załatwia?


Co do tej zmiany warunków umowy to też mnie trochę martwi właśnie, dlatego się wciąż waham...

~justynaj

odpowiedź

Przejście z heyah na nju tandem | ~justynaj (26.10.2015, 22:23)

Hej,


Razem z chłopkiem chcielibyśmy przenieść się z heyah na kartę na ofertę nju tandem. Zarejestrowaliśmy już swoje karty SIM żeby nie stracić (każdy na swoje dane), ale teraz nie wiem czy to nie był błąd, bo właśnie zobaczyłam na podstronie dołączania numeru taki komunikat: "<strong class="article-important">WAŻNE!</strong> Jeśli przenosisz numer zadbaj o to, aby dane u obecnego operatora były zgodne z danymi właściciela numeru głównego w nju mobile, do którego chcesz dołączyć numer przenoszony do nju."


Czyli obie karty SIM muszą być zarejestrowane na jedną osobę? W regulaminie nie ma o tym ani słowa...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników